• 066 796 30 51
  • 093 208 86 21

Виберіть свою мову

Верстатне плетіння браслета - майстер клас на захід.

Інформація

Прайс: 1000 грн
Вік: От 14 рок.
Учасників: до 10 осіб
Більше інформації: Майстер клас проводить 1 майстер тільки на усидливих та бажано дорослих людей. Кількість учасників не більша за 10 осіб. Вартість майстер-класу 1000 грн. включаючи усі матеріали. Тривалість від 2,5-3,5 години. У разі виїзду майстра, але скасування майстер класу з незалежних від майстра причин, вихід його оплачується у розмірі 600 грн.

Сімейний майстер клас верстатне плетіння браслета – це творчий розвиваючий урок для підлітків та дорослих на свято у Києві.

Замовлення сімейного майстер класу на захід Верстатне плетіння браслета або намиста (Київ) за телефонами:  +38 066 796 30 51   +38 093 208 86 21.

Браслети з бісеру, гердани, краватки з бісеру – все це слова, які поєднує одне поняття – верстатне бісероплетіння. Плетіння на верстаті хоч і лякає професійним словом верстат і здається зовсім незбагненним, але для любителів таких прикрас - зовсім не проблема і цілком доступна кожній людині вдома. Ми пропонуємо до Вашої уваги новий майстер клас зі станкового плетіння браслета. Цей майстер клас дасть учасникам знання, як у домашніх умовах самостійно плести гердани (плоскі намиста з), краватки, брелоки. Майстер перш за все розповість і покаже, як робити з підручних засобів домашній верстат для плетіння. Розкаже де та які нитки, голки купувати. На заняття майстер принесе непрофесійні, але цілком підходящі верстати для всієї групи, а також кілька нескладних, але витончених схем плетіння на вибір, які можна виконати у різних кольорах. Далі всі почнуть плетіння з самого першого етапу. І тут майстер розповість про нюанси довжини ниток, роботу з ними і розповість, як потрібно їх розраховувати на своєму верстаті. У процесі плетіння майстер розповість про всі можливі помилки, яких можна припустити в процесі плетіння, допомагатиме виправляти все ж таки допущені помилки. Наприкінці майстер розповість, як складати свої схеми для плетіння, вибирати застібки для своїх прикрас та підбирати бісер. Тому після такого майстер класу кожен учасник піде з більшим досвідом.

Такий виїзний майстер клас для дітей та дорослих за рукоділлям Ви можете замовити додому, в кафе, ресторан, дитячий табір, до школи чи садочка. Він чудово впишеться для творчих дітей на день народження, 8 березня, Новий рік чи 1 вересня чи будь-яке інше свято чи захід. Замовити виїзний майстер клас для дітей або дорослих зі станкового плетіння браслета або намиста в Києві.

 

Ще майстер-класи