• 066 796 30 51
  • 093 208 86 21

Виберіть свою мову

Майстер клас з рукоділля Обручі-віночки.

Інформація

Прайс: 1000 грн
Вік: Від 6 рок.
Учасників: до 10 осіб
Більше інформації: Розрахований майстер клас для дітей та дорослих на 2 – 10 осіб. Вартість 1000 грн. з урахуванням усіх матеріалів. Тривалість 1-1.5 годин. У разі скасування майстер класу на місці вихід майстра оплачується в повному обсязі.

Виїзний дитячий та дорослий майстер клас обручі-віночки – це творчий майстер клас для школярів та дорослих на свято у Києві.

Замовлення дитячого майстер класу обручі-віночки (Київ) за телефонами:  +38 066 796 30 51   +38 093 208 86 21.

Починаючи з минулого літа обручі та пов'язки у вигляді віночка зі штучних квітів або ягід, став дуже актуальним та модним атрибутом. Цей аксесуар підходить на голову всім типам жіночих осіб, а на дитячих виглядає блискуче. Він освіжає будь-яку дівчину і робить будь-яку панянку ошатною навіть у повсякденний день у повсякденному одязі. Обручі бувають з великих кольорів - для зовсім святкового приводу та відповідного вбрання, а бувають скромніші з ряду квіточок невеликого розміру, які й прикрашають і не розходяться за стилем навіть із шортами чи джинсами. Бувають обручі з невеликим набором квіток, що знаходяться елегантно збоку, який також підходить до всіх одягів та освіжає обличчя панночки.

Наш майстер влаштує виїзний майстер клас зі створення обруча-віночка. У вартість такого творчого майстер класу для дітей та дорослих входить не лише навчання, а й усі необхідні матеріали. З собою у нашого вчителя є і обручі, і квіти різних розмірів та квітів та стрічки з намистинами, декор та гарячі пістолети, на які кріпляться всі ці чудо-вироби. Майстер не тільки допомагає дітям і дорослим підібрати правильну комбінацію, він як дизайнер підкаже і направить. красивіше". У результаті кожен учасник, а скоріше учасниця мають у себе після майстер класу приголомшливий обруч власної ручної роботи

Замовити такий виїзний майстер клас для дітей за рукоділлям Ви можете замовити додому, в кафе, ресторан, дитячий табір, школу або садок. Він чудово впишеться для творчих дітей на день народження, 8 березня, новий рік чи 1 вересня.

 

Ще майстер-класи