• 066 796 30 51
  • 093 208 86 21

Виберіть свою мову

Онлайн майстер-клас виріб із солоного тіста на корпоратив.

Інформація

Прайс: 1000 грн
Вік: Від 6 рокт.
Учасників: До 10 осіб
Більше інформації: Вартість кризи в карантин для такого майстер-класу становить 1000 грн для групи близько 10 осіб. Тривалість близько години.

Онлайн майстер-клас виріб із солоного тіста на корпоратив - це творче заняття з рукоділля на свято у Києві.

Замовити онлайн майстер-клас на карантині виріб із солоного тіста можна за телефонами:  +38 066 796 30 51   +38 093 208 86 21.

Ми пропонуємо вам онлайн майстер-клас, на якому ми зробимо разом із дітьми підробку із солоного тіста, не виходячи з дому. Для цього дітям необхідно мати в собі те, що є у кожному будинку: борошно, сіль, вода. Під рукою також має бути ложка, олівець або зубочистки. Останні предмети необхідні для того, щоб не лише розмішувати тісто, а також для оформлення нашого майбутнього виробу. На майстер класі майстер розповість у додаток Zoom про деякі секрети, як зробити тісто із найпростіших підручних засобів. Також майстер поділитися тим, чому солоне тісто саме солоне, яким чином висушувати або випікати підробку, яким чином фарбувати його так, якщо немає спеціальних фарб.

Майстер-клас проходить близько 50 хвилин – година. За цей час у кожної дитини з'явиться одна – дві підробки, які вона може подарувати, коли вони будуть готові за кілька днів, своїм друзям, родичам. Робимо ми тематичну підвіску, прикраси на стіну.

Замовити такий майстер-клас буде чудовим виходом для тих, хто запрошує своїх друзів на вечірку лише дистанційно. Підійде як для дорослих, так дітей.

Ще майстер-класи