• 066 796 30 51
  • 093 208 86 21

Виберіть свою мову

Most Wanted Show

Якщо Ви вибираєте як провести дозвілля або куди піти в Києві на Руссанівці, щоб цікаво відпочити, компанія Профі Паті представляє Вам можливість відвідати нову захоплюючу виставу-мюзикл "Most Wanted Show".

Телефонуйте та замовляйте виїзну виставу у Києві:  +38 066 796 30 51   +38 093 208 86 21.

У лютому 2018 р. біля Київського джазового театру вийшла нова постановка Most Wanted Show. Цього разу, на відміну від інших вистав, цю постановку можна швидше зарахувати до мюзиклу, ніж до вистави. На цей раз більше музики, більше джазу, більше танців.

Сюжет такий: дія відбувається у двадцяті-тридцяті роки в Америці. Америка – це родителька джазу. У цей час в Америці був сухий закон, а також цей період відомий тим, що італійська мафія лютувала на вулицях Нью-Йорка та великих міст. Саме про це і буде дія уявлення. Двоє італійських бандитів-гангстерів Антонію Скарлупоне та Джоні Тромбоні збиралися у джаз-кафе, щоб обмінятися товаром. Затяті друзі настільки близькі, що здається, ніщо не посварить їх. На їхньому шляху з'являється чарівна невідома красуня, відвідувачки кафе. Затяті друзі не встигає схаменутися, як блондинка їх обкрутила, зіткнулася лоба до чола. Чим закінчується історія ви побачите на сцені театру. Покази цього мюзиклу відбуваються у будівлі колишнього кінотеатру Краків, у театральному центрі, що на Русанівці. Андеграундний інтер'єр читається з мальовничим місцем на набережній, що навпроти будівлі театрального центру.

Формат залу для глядачів також відрізняється від попередніх постановок. Постановка проходить у джаз клубі, замість стандартного залу для глядачів тут стоять столики, поруч працює бар. Тобто знайомий формат Камеді клабу можна побачити і тут. Це ідеально сходиться із сюжетом, який також відбувається у кафе. Однак, любителям сприймати мистецтво без алкоголю - кілька партерних рядів з обох боків є. Отже, якщо ви думаєте, куди сходити на Руссанівці, то слідкуйте за афішами Києва.

Режисер-постановник вистави: Сыя Тітова.

Ролі:

  • Антоніо Скарлупоне - Антон Загородній
  • Джоні Тромбоні - Максим Печерица
  • Мері - Аліна Карпенко

Вистава йде українською мовою, оригінальні пісні Елли Фіджеральд, Fever, Bir Mir Bist та інші йдуть англійською мовою. Виставу на виїзд можна замовити і в малому складі - тільки актори, які співають живою, під фонограму. Однак із оркестром Ви відчуєте справжнє свято душі.

Квитки можна придбати у касах міста, а також за телефонами у Києві: +38 066 796 30 51 +38 093 208 86 21