• 066 796 30 51
  • 093 208 86 21

Виберіть свою мову

Фотограф на дитяче свято день народження

Інформація

Прайс: 800 грн
Вік: НЕ обмежено
Учасників: НЕ обмежено
Більше інформації: Ціна мінімально 2 години (до 100 відібраних оброблених фото) – 1600 грн. 3 години (до 150 фото) - 2400 грн, 12-13 годин 8000 грн. При замовленні фото+відео знижки. Одна година 1200 грн. (до 50 фото)

Фотограф на виїзд на свята Київ.

Скоро у Вашої дитини дитяче свято чи день народження? І Ви хочете відобразити це свято? Запросіть професійного дитячого фотографа (Київ), який зробить фотографування дитячого дня народження або іншого свята. Фотозйомка дня народження або іншого свята Вашого життя – це вже невід'ємний елемент кожного свята. Ми можемо зафіксувати Ваше свято професійно, яскраво та емоційно.
Телефонуйте відділ фотозйомки:  +38 066 796 30 51   +38 093 208 86 21. 

У фотозйомку свята входять:

  • робота фотографа у репортажному форматі
  • обробка фотографій - корекція кольору, відбір
  • корекція нескладних вад шкіри до 10% фотографій
  • посилання на файлообміннику з фотографіями через 14 днів
  • у фотозйомку свята не входять: корекція фігури, корекція складних вад

Багато людей вже озброєні професійними фотокамерами, навіть аматорськими фото "мильницями" знімають, щоб залишити пам'ять, викласти в соціальні мережі та переглядати подію через кілька років. Але чомусь, маючи професійну фотокамеру, люди все одно звертаються до послуг фотографа.

Справа все в тому, що дитячий фотограф на дитяче свято в першу чергу саме знімає і "підглядає" вдалі моменти свята і фіксує їх, у той час як рідні просто милуються і замилуються цими моментами наживо. А так і має бути: рідні приходять розділити з тобою радість, підтримати тебе, тому вони й не думають про те, щоби фіксувати ці моменти. Для цього існує фотограф (Київ).

По-друге, дитячий фотограф (Київ) має велику практику встановлення більш відповідних параметрів на фотоапараті до цих умов схеми. А ще це досвід у виставленні композиції, вибору світла та тим більше постановочних фотографій. Фотограф ніколи не відкладе обробку та відбір фотографій на далеке "потім", як це часто буває у людей: кругообіг подій відбирає час і фотографії викладаються в соціальні мережі без корекції, відбору і дуже не скоро. Звичайно ж, фотограф на свято - це додаткові витрати, і часом чималі, але зазвичай результат перекреслює цю незручність.

Ви можете звернутися до послуг як професійного фотографа, так і фото художника. Різниця у творчому підході, наборі знімальної апаратури та цінової політики. Фотограф більш орієнтований на репортажну схемку в пропонованих обставинах, натомість фото художник - це людина, яка "малює" об'єктами зйомок та дитячі дні народження фото виходять як витвори мистецтва. У будь-якому випадку Ви залишитеся задоволені, необхідно лише визначитися з цілями та завданнями, які ви ставите перед майбутніми фотографіями. 

 Телефонуйте відділ фотозйомки Київ:  +38 066 796 30 51   +38 093 208 86 21.