• 066 796 30 51
  • 093 208 86 21

Виберіть свою мову

Заказати квест онлайн для колективу на свято.

Інформація

Прайс: 1200 грн
Вік: Від 6 рок.
Учасників: до 20 осіб
Більше інформації: Квест розрахований на компанію від 6 до 70 років до 20 осіб у будь-якому зручному месенджері.

Онлайн квест на свято - це чудова можливість весело провести час на карантині у Києві для дітей та дорослих.

Замовити онлайн квест на захід у Києві можна за телефонами:  +38 066 796 30 51   +38 093 208 86 21.

У період карантину, коли діти сидять тільки вдома, особливо законослухняні батьки від самого початку сама ізоляції не давали їм виходити та спілкуватися з друзями, саме час проводити онлайн вечірки та онлайн квести. Звичайно ж, це можна організувати і самостійно, зібравши учасників на онлайн-платформі, де зараз навчаються всі школярі. Вона називається Zoom. Компанія Profyparty Тепер пропонує вам квести онлайн.

Для кого вони підходять? Для тих, хто дуже любить вирішувати загадки та головоломки, але не на самоті, а друзями. Також вони підходить для тих, хто не лише в період карантину, а й у звичайний час перебуває за кордоном, чи хворіють, але з друзями провести час хочуть. Як проходить квест? Ведучий збирає всіх дітей на онлайн платформі (попередньо їх потрібно запросити на один час), оголошує легенду, розповідає умови та показує їм перше завдання. Оскільки кількість підказок дуже обмежена, то ведучий далі стає лише руками всіх учасників. Всі завдання він вибудовує у свій простір. Далі він веде камерою від завдання завдання. Учасники колегіально мають вирішувати те, як вони розгадують цю головоломку. Деякі завдання вони мають виконати у себе на аркушах паперу, колективно оголосити провідному розв'язанню завдання. Ведучий може підбирати цифри, які діти відгадають, на кодовому замку. Ввести камерою до наступного завдання, яке буде побудовано дуже логічно, так що дітям просто необхідно говорити, куди вести камеру. Звичайно ж, великий мінус в онлайн-квесті – коли вони знаходять фінальну розгадку, діти не можуть отримати фізично щось до рук. Однак це за індивідуальною домовленістю можна погодити з батьками, щоб вони давали заохочувальний приз за рішення квесту. Якщо це свято одного з учасників, то далі всі гості можуть залишитися на платформі і просто обмінятися враженнями, побалакати, бо вони, напевно, давно не бачилися.

Ціна такого квесту у кризовий період складає 800 грн. Тривалість до півтори години (залежно від того, наскільки швидко учасники всі відгадуватимуть).

Замовити онлайн квест на день народження або інше свято ви можете замовити у будь-який час та для будь-якої компанії. Для замовлення вечірки телефонуйте до школи, додому, ресторану з великим доступом приміщень або клубу. Щоб замовити, потрібно зателефонувати за телефонами: +38 066 796 30 51 +38 093 208 86 21