• 066 796 30 51
  • 093 208 86 21

Виберіть свою мову

Майстер клас з розпису великодні яйця на Великдень.

Інформація

Прайс: 1300 грн
Вік: Від 3 рок.
Учасників: до 30 осіб
Більше інформації: Для 2-10 осіб. Тривалість 1-1.5 годин. Вартість для 2-10 осіб 1300 грн., для 10-20 осіб 1800 грн. Для 20-30 осіб 2800 грн. Вихід майстра оплачується навіть у разі скасування майстер класу, вираховуючи вартість матеріалів.

Виїзний майстер клас з традиційного українського розпису великодніх яєць на Великдень у Києві.

Замовити дитячий великодній майстер-клас на свято за розписом яєць (фарбування) (Київ) можна за телефонами:  +38 066 796 30 51   +38 093 208 86 21.

Здавна напередодні великого свята Воскресіння Ісуса Христа чи Великодня діти та дорослі розписували яйця у різні малюнки та кольори. Тепер ця традиція, загублена в радянську владу, відроджується, але набуває більш спрощеного вигляду – люди фарбують яйця в один колір харчовими барвниками і зрідка наклеюють наклейки чи перекладки. Але традиція своїми руками створити крашанку фарбами відроджується і зараз набирає сили. Дедалі більше людей удома звичайною гуашшю чи саморобними фарбами створюють писанки на Великдень.

Тепер є можливість замовити дитячий великодній майстер клас на виїзд за розписом дерев'яних яєць – писанок. На майстер класі діти отримують по 1 дерев'яному яєчку стандартних розмірів, фарби, блиск, клей і серветки для купажу і починають вигадувати і створювати свій шедевр. І хоча таку крашанку потім не з'їси, зате таке яйце не страшне і впустити і бути з ним незручним, якими часто бувають діти. Вони самі вирішують, яке буде яйце. Хтось вирішує його у стандартному вигляді – розпис акриловими фарбами. Такі фарби після висихання не беруться і не брудняться, на відміну від гуаші. Майстер завжди допоможе дитині вивести лінії рівніше і тонше, розповість маленькі хитрощі художника про поводження пензлика та фарби. Деякі діти прикрашають блискітками все яйце. Інші вибирають купаж для точного результату. Так часто роблять діти, які напевно люблять гарний результат і трохи сумніваються у своєму вмінні малювати. У результаті виходять гарні яєчка, які прикрасять ваш стіл із Великоднем на свято.

Мало хто знає про те, що у Києво-Печорській Лаврі є музей української творчості, в якому є цілий розділ, присвячений яйцям. Екскурсовод розповідає дуже цікаву історію кожних типів крашанок, і найцікавіший нюанс у тому, що раніше писанок не було. Розписували лише натуральні яйця. Тобто у музеї стоять лише справжні яйця. Але не всі збереглися до наших днів. Дехто через процес гниття всередині просто вибухав. Багато цікавого можна дізнатися у музеї.

А такий виїзний майстер клас із розпису крашанок в українському народному стилі для дітей та дорослих чудово впишеться на Велике Свято Воскресіння Ісуса Христа – Великдень, і просто без свята, як освітній урок. Його можна замовити в Києві до школи, ресторану, дому, кафе та дитячого садка за телефонами +38 066 796 30 51 +38 093 208 86 21

Ще майстер-класи