• 066 796 30 51
  • 093 208 86 21

Виберіть свою мову

Майстер класу на день народження створення свічок з воску.

Інформація

Прайс: 1500 грн
Вік: Від 3 рок.
Учасників: до 10 осіб
Більше інформації: Для 3-10 чоловік. Тривалість 1 год. Вартість 1500 гривень за годину. Вихід майстра оплачується навіть у разі скасування майстер класу, вираховуючи вартість матеріалів.

Рукоробний майстер клас зі створення свічок із воску – це творчий розвиваючий майстер клас на свято.

Замовлення дитячого майстер класу на свято зі створення свічок із воску (Київ) за телефонами:  +38 066 796 30 51   +38 093 208 86 21.

Цей майстер клас присвячений виготовленню свічок з листового воску. Свічки - це давно вже не тільки потрібний предмет освітлення будинків, та й декоративний плюс багатофункціональний елемент декору кімнати. Вечерю свічки додають романтики, вогонь свічки допомагає спалювати негативні енергії у приміщенні, залишаючи місце новим та свіжим. Свічки з ефірними оліями ще й надають кімнаті неповторного аромату. Багато ефірних ароматів також мають властивість очищати енергетику приміщень. Тому багато хто й рекомендує запалювати при будь-якій нагоді свічки в кімнаті, кухні. Але тепер з'явилася можливість виготовити свічки самостійно, і в цьому випадку не використовуючи термічних обробок. Для цього наші майстри підготували воскові листи та спеціальні фільтри. Якщо творчий майстер клас проводять діткам, їх вчать свічки акуратно скручувати, правильно ставити фільтр і фіксувати віск майбутньої свічки.

Далі йде процес декорування. Найулюбленіші прикраси у дітей, звичайно, блискітки. У майстрів є цілі набори з блискіток різних кольорів. Але так само в декоруванні беруть участь бантики, фарби, паєтки. Якщо майстер клас із виготовлення воскових свічок проводять дорослим, тоді до цього набору з виготовлення додають декорування зміною форми воску. Віск сам собою гнучкий і з нього можна робити завитушки і кучеряшки. Тоді свічка навіть не забарвлена дуже приємно та красиво виглядає. Така свічка довго вас радуватиме своїм теплим вогником і тим теплом, яким ви її зарядили, коли її робили. А діти напевно такий твір своїми руками захочуть подарувати найближчим. Замовити майстер-клас з виготовлення воскових свічок можна на 8 березня, на день народження, новий рік або день Валентина. Втім, він підійде навіть просто для приємної зустрічі. Теплого та радісного вогню Вам у будинок! У нас дорослий та дитячий майстер клас можна замовити у Києві до школи, ресторану, дому, кафе та дитячого садка за телефонами +38 066 796 30 51 +38 063 858 95 59

Ще майстер-класи