• 066 796 30 51
  • 093 208 86 21

Виберіть свою мову

Майстер клас на виїзд грим на Хеллоуїн.

Інформація

Прайс: 1200 грн
Вік: Від 5 грн.
Учасників: до 10 осіб
Більше інформації: Розрахований майстер клас на 2-10 осіб. Вартість майстра 1200 грн. 1 набір гриму в подарунок. Для 12-20 осіб – два майстри, 2100 грн. 2 набори гриму у подарунок. Тривалість 1 год. У разі виходу майстра, але скасування класу дома, вихід оплачується майстру у розмірі вартості майстер класу.

Виїзний майстер-клас для дітей та дорослих грим на Хелловін - це творчий захід на свято на замовлення у Києві.

Замовлення творчого майстер класу для дітей "Грім на Хелловін" (Київ) за телефонами:  +38 066 796 30 51   +38 093 208 86 21.

Компанія Профі Паті представляє до Вашої уваги новий майстер клас з портретного гриму! Такий майстер клас із величезним задоволенням чекають у себе дівчатка, всі підлітки і навіть дорослі напередодні Хеллоуїна або напередодні маскараду. Що потрібно для того, щоб намалювати собі, наприклад, фізіономію кішки? Начебто купив собі аквагрим, намалював носик, вусики. А щось не схоже на кішку з театральних мюзиклів. Самодіяльність виходить, зовсім не вражаюча. А виявляється, грим на обличчі це ціла наука! Гримм, особливо портретний, гримери та актори вчаться наносити не за один раз. Що казати: якщо актора гример вчить, стоїть прямо над ним, і то не всім виходить. Але ще з'ясовується, що важлива робота з пензликом!

Важлива сама кисть, її розмір, володіння пензлем, поводження з нею під час малювання. Усі ці хитрощі гример розповість на майстер класі. На такому уроці діти самі під чуйним керівництвом спробують завдати своїм друзям портретного гриму тварини. Майстер розповість їм про роботу з пензлем, про вибір пензлів. Також учасники дізнаються про те, як розташовувати на обличчі малюнки (не портретні), які секрети роботи зі світлом та тінню на обличчі. Працюватиме з дітьми актриса, яка має величезний досвід роботи з дітьми та з аквагріммом. Приємним сюрпризом для дітей буде упаковка якісного аквагриму на подарунок. Тепер діти користуватимуться якісним аквагріммом, вже усвідомлено малюючи малюнки.

Цей майстер клас за портретним гримом вдало впишеться у масові свята, де потоком діти ходять на майстер класи – він не займає багато часу на отримання яскравого та красивого результату. Але й просто на будь-яке свято такий майстер клас буде доречним удома, в кафе, на природі, в ресторані, школі, дитячому садку. А для любителів святкувати вдома – замовити його можна у квартиру чи на будинок у Київ.

 

Ще майстер-класи