• 066 796 30 51
  • 093 208 86 21

Виберіть свою мову

Майстер клас іграшки із синельного дроту та помпонів

Інформація

Прайс: 850 грн
Вік: Від 5 рок.
Учасників: до 10 осіб
Більше інформації: Розрахований майстер клас для дітей від 5 років на 2 – 10 осіб. Вартість 850 грн. із матеріалами. Тривалість 40 хв-1 год. У разі виходу майстра, але скасування класу дома, вихід оплачується майстру у розмірі вартості майстер класу.

Виїзний майстер-клас для малюків з виготовлення іграшки із синельного дроту та пампонів – захід на свято додому, у садок, школу, табір у Києві.

Замовлення рукоділля майстер класу "Іграшки з синельного дроту та пампонів" (Київ) за телефонами:  +38 066 796 30 51   +38 093 208 86 21.

Виготовлення іграшки із синельного дроту та пампонів – це той майстер клас, який можна замовити для категорії найменших діток у дитячий садок чи початкову школу.

Синельний дріт - це відмінний матеріал для створення іграшок маленькими незручними ручками. У той час, як старші діти вже можуть спробувати себе в ролі художників, дизайнерів, швачок і навіть валятелів вовняних іграшок, молодші діти на такі подвиги не мають ні моторики, ні посидючості. Тому створювати іграшки із синельного дроту – просто і красиво. Ти граєш дротом, а в результаті виходить іграшка! Але найцікавіше, що дорослі, дивлячись на дітей, самі так заражаються цією грою в дротяних звірят, що це стає сімейною іграшкою! І якщо ще й бубончик додати, а потім очі приклеїти - так справжня тварина виходить. Саме тому такий майстер клас популярний і у школах.

На такий урок майстер приходить із набором синельного дроту різних кольорів, з набором бубончиків-пампончиків та з вічками. Природно, клейовий пістолет для клеїння носиків-очок теж є.

Такий цікавий урок підійде в дитячий садок на будь-яке свято, адже з такого дроту легко робляться квіточки, звірятка. Але ще цей майстер клас вдало впишеться у масові свята, де потоково діти ходять на майстер класи – він не займає багато часу на отримання яскравого та гарного результату. Але й просто на будь-яке свято такий майстер клас буде доречним удома, в кафе, на природі, в ресторані. А для любителів святкувати вдома – замовити його можна у квартиру чи на будинок у Київ.

 

Ще майстер-класи