• 066 796 30 51
  • 093 208 86 21

Виберіть свою мову

Букет з цукерок майстер клас на 8 Березня або день Святого Валентина.

Інформація

Прайс: 1500 грн
Вік: Від 6 рок.
Учасників: до 20 осіб
Більше інформації: Розрахований майстер клас на 2 – 10 осіб. Вартість 1500 грн. з усіма матеріалами. Для 20 чол. – 1900 грн. Тривалість 1.5 хв – 2 години. У разі виходу майстра, але скасування класу дома, вихід оплачується майстру у розмірі вартості майстер класу.

Майстер-клас для дітей та дорослих з виготовлення букета з цукерок – це творчий захід на 8 Березня, день Валентина у Києві.

Замовлення рукоділля майстер класу "Букет з цукерок" (Київ) за телефонами:  +38 066 796 30 51   +38 093 208 86 21.

Створення цукеркового букета - це найкращий майстер клас у Києві для великої кількості дітей від 6 років.

Найкращий подарунок для всіх жінок та для всіх мам на 8 березня, на день народження та інші свята – це квіти та цукерки. Тому майстер-клас з виготовлення цукеркових букетів - це не тільки універсальний подарунок, а й цікаве заняття. Дітям доводиться працювати одразу з кількома матеріалами: гофробумагою, нитками, глиною, нитками, дерев'яними паличками, склянками, нитками, клеєм, пінопластом, стрічками та, природно, цукерками. Дітки на майстер класі дізнаються секрети, які цукерки краще для такого майстер класу, а які зовсім не годяться, навіщо глина і чим її можна замінити, які кольори краще поєднуються для яких цукерок, ніж можна замінити майбутні горщики, пінопласт та стрічку, якщо немає можливості купити.

По виготовленню квіточки з цукерок не складні в освоєнні, тому їх освоїть і дітки старшої групи садочка, і школярі. Для проведення заходу цей майстер клас на 8 березня найвдаліший саме у класах, тому що для нього не потрібні не більші температури, ані електрика, тобто всі правила техніки безпеки дотримані.

За урок дітки у класі встигнуть зробити від трьох до п'яти квіточок у горщику. На картинці видно, що навіть найнезручнішим, що зробив три квітки, вдасться зробити гарний букет, а ще три цукерки будуть просто на паличках, як прикраси (їх-то і з'їдять першими).

Такий майстер клас можна замовити на виїзд додому, в кафе та ресторан, школу, табір, корпоратив. Він вимагає лише сидяче місце за столом для всіх учасників. А для любителів святкувати вдома – замовити його можна у квартиру чи на будинок у Київ.

 

Ще майстер-класи