• 066 796 30 51
  • 093 208 86 21

Виберіть свою мову

Майстер клас з рукоділля валяння іграшок з вовни.

Інформація

Прайс: 1700 грн
Вік: Від 9 рок.
Учасників: до 10 осіб
Більше інформації: Розрахований майстер клас для дітей віком від 9 років, підлітків та дорослих на 2 - 10 осіб. Вартість 1700 грн. із матеріалами. Тривалість 2-2,5 години. У разі виходу майстра, але скасування класу дома, вихід оплачується майстру у розмірі вартості майстер класу.

Майстер-клас на виїзд з валяння іграшок з вовни – це творчий захід для дітей та дорослих на захід у Києві.

Замовлення рукоділля майстер класу "Валяння іграшок з вовни" (Київ) за телефонами:  +38 066 796 30 51   +38 093 208 86 21.

Валяння з вовни буває кількох типів: мокре та сухе. Мокрим найчастіше звалюють плоскі прикраси, шарфи, рідше - намисто. Сухе валяння - це валяння об'ємних предметів та іграшок.

Компанія Профіпаті представляє Вашій увазі такий творчий майстер клас для дітей та дорослих, на якому діти можуть спробувати себе у валянні іграшок. Це саме те валяння, яке робиться спеціальними голками. Майстер клас на виїзд проходить у спокійній обстановці, де діти навіть встигають поспілкуватися. Цей процес нагадує посиденьки за пряжею у минулих століттях. Майстер пропонує дітям на вибір варіанти вовни, вічко, носиків, голки, мати для валяння. Діти самі вигадують, що хотіли б зробити, а майстер допомагає це робити, розповідає секрети та нюанси. Чому для валяння рекомендовано вік дітей віком від 9 років, тому що вони вже посидючіші, адже валяння справа не швидка. Зрештою, у кожної дитини залишається своя м'яка валяна іграшка.

Такий майстер клас можна замовити додому, в кафе та ресторан, школу, табір. Він вимагає лише сидяче місце за столом для всіх учасників. А для любителів святкувати вдома – замовити його можна у квартиру чи на будинок у Києві.

 

Ще майстер-класи