• 066 796 30 51
  • 093 208 86 21

Виберіть свою мову

Новорічний майстер-класс: виготовлення різдв'яних веночків.

Інформація

Прайс: 1400 грн
Вік: Від 7 рок.
Учасників: до 10 осіб
Більше інформації: Розрахований майстер клас для дітей віком від 7 років, підлітків та дорослих на 2 - 10 осіб. Вартість для 2-10 осіб – 1400 грн. Тривалість 1.5-2 години. У разі виходу майстра, але скасування класу дома, вихід оплачується майстру у розмірі вартості майстер класу.

Виїздний новорічний майстер-клас по виготовленню різдв'яних веночків для дітей і дорослих - це творче захід на Новий Рік у Києві.

Заказ майстер класу "Виготовлення живих новорічних веночків" (Київ) за телефонами:  +38 066 796 30 51   +38 093 208 86 21.

Новорічний декор завжди був захопленим заняттям усіх сімей напередодні свята. Прикрашати ялинку, кімнату, робити новорічні свічки – усі цим займаються із задоволенням як дорослі, так і діти. З заходу до нас прийшли деякі традиції, які впевнено посіли місце у нашому житті. Одна з них – прикраса дверей новорічним віночком.

Компанія Профіпаті представляє Вам майстер-клас з виготовлення живих новорічних або різдв'яних віночків. Віночки виготовляються на один рік, бо вони по-справжньому живі. В основу входять живі гілки сосни, сушені цитрусові часточки. Гілки з часом втрачають колір і запах, а сушений цитрус - улюблені ласощі молі. Але у новорічні свята такі віночки – незамінний атрибут. Адже повішений віночок у під'їзді або будинку даватиме хвойний запах під час усіх свят. Майстер клас буде цікавим як дорослим так і дітям. Майстри пропонують на дротяному щільному каркасі зміцнити гілки соски, а потім декорувати коло запропонованими стрічками, шишками, іграшками. Вінок отримує 30-40 сантиметрів у діаметрі. Для тих, хто заспокоюється про природу, одразу заспокоїмо Вас: для створення віночків спеціально не ламається жодна вітка сосни. Гілки добуваються шляхом збирання у лісовій зоні пізньої осені. Як правило, це гілки зрізаної старої сосни, які проріджують лісники, або зачеплені трактором лісника гілки.

Ось те, що від цієї творчості залишається сміття на робочих столах  – не секрет. І, якщо простір не дозволяє смітити – краще не вибирати цей майстер-клас.

Замовити такий майстер-клас можна до школі, в офісі, кафе або ресторан. Він чудово прикрасить Ваш новорічний корпоратив і стане хорошим доповненням сімейними та дружніми новорічним посіделкам.

Такий творчий майстер-клас для дітей і дорослих прекрасно можна провести у кафе, ресторані, в офісі, на ярмарку, на утреннику в школі, на підприємстві. А для любителів святкувати вдома - замовити його можна в квартиру або на дом у Києві.

 

Ще майстер-класи