• 066 796 30 51
  • 093 208 86 21

Виберіть свою мову

Майстер клас для дітей зі зйомки фільму.

Інформація

Прайс: 2400 грн
Вік: Від 8 грн.
Учасників: до 10 осіб
Більше інформації: Розрахований майстер клас зі створення короткого фільму на 2-10 осіб. Вартість 2400 грн. Тривалість 2.5-3 години. У разі виходу майстра, але скасування класу дома, вихід оплачується майстру у розмірі вартості майстер класу.

Майстер-клас на виїзд зі зйомки фільму для дітей та дорослих – це творчий захід на будь-яке свято чи на випускний у Києві.

Замовлення майстер класу "зйомка фільму" (Київ) за телефонами:  +38 066 796 30 51   +38 093 208 86 21.

Компанія Профіпаті представляє до Вашої уваги новий захоплюючий майстер клас зі зйомки короткометражного кіно. Вже в минулому всі надумані анімаційні програми аля знімаємо фільм. Тепер цей процес є справжнім. На майстер класі діти наживо можуть познайомитися з таким цікавим процесом. Під керівництвом справжнього режисера та керівника дитячої кіностудії Кімната 16, хлопці знімуть короткий єралаш. Діти з перших вуст зможуть почути в процесі зйомок про справжній кінознімальний процес, нюанси, спонукають продюсерами, адміністраторами, гримерами, реквізиторами, костюмерами, хлопавками і, звичайно ж, акторами.

Чого немає на майстер класі – примусу та вмовлянь, режисер не надає послуги няньки. Всі діти добровільно беруть участь у процесі, а якщо не можуть цього робити – не заважають. Для зйомок такого фільму режисер приходить із заздалегідь заготовленими декількома сюжетами. Кожен сюжет передбачає власний набір елементів, реквізитів. Якщо замовник бажає свій сюжет, все це обмовляється заздалегідь, і, можливо, це вплине на вартість. Місце проведення цього майстер класу не така істотна, сюжети підібрані під найчастіше використовувані локації для зборів дітей.

Після 1.5-2 годин зйомок фільму, діти близько півгодини можуть бути вільними, поки відбувається монтаж, але якщо вони не втомляться, то можуть спостерігати чи взяти участь у цьому процесі. Насамкінець найцікавіша інформація для тих мам та тат, які хочуть, щоб фільм за участю їхніх дітей дивилися не лише домашні та друзі. До цього майстер-класу тепер можна замовити додаткову послугу. Дистрибуція.

Фільм, що вийшов, можна відправити на дитячі фестивалі кіно. Така послуга коштує 1000 гривень, до неї входить написання оригінального музичного треку під фільм (яким заміниться обрана музика під час майстер класу), відправка фільму на 5-6 фестивалів, звіт про всі відправки, звіт про селекцію (відбір чи не відбір у конкурсну програму) ), звіти про проведення фестивалів та нагороди (якщо будуть). Відправка не є гарантом того, що фільм пройде у конкурс фестивалів, проте, якщо все ж таки це станеться, то на дитину чекають зустрічі з кіно дітьми з різних куточків країни. І також Ви гарантовано отримуєте фільм.

Такий творчий майстер клас для дітей та дорослих чудово можна провести в кафе, ресторані, на вулиці у наметах у теплу пору року, але лише у темну пору доби чи затемненому приміщенні. А для любителів святкувати вдома – замовити його можна у квартиру чи на будинок у Києві.

 

Ще майстер-класи