• 066 796 30 51
  • 093 208 86 21

Виберіть свою мову

Майстер-клас шоу за світловим малюнком (фрізлайтом)!

Інформація

Прайс: 800 грн
Вік: Від 4 рок.
Учасників: до 10 осіб
Більше інформації: Майстер-клас для груп від 2-ох до 10-ти чоловік. За часом розрахований на годину (тільки у вечірній час*) У разі скасування майстер класу у присутності майстра, оплата виїзду майстра здійснюється повністю, крім вартості матеріалу. Вартість 800 грн.

Виїзний майстер-клас з світлового малюнка, (фрізлайту) для дітей усіх вікових груп та дорослих - це творчий захід на свято у Києві.

Замовлення майстер класу "шоу за світловим малюнком, (Фрізлайт)" (Київ) за телефонами:  +38 066 796 30 51   +38 093 208 86 21.

Це відносно новий напрямок у мистецтві, який поєднав у собі фотографію та малювання, причому художник малює не у фотошопі, а безпосередньо під час фотозйомки, увечері* або у темному приміщенні*, використовуючи різнокольорові ліхтарики. Справа в тому, що практично на будь-якому фотоапараті виставляються спеціальні опції (навіть на плівковому), що дозволяють малювати під час фотографічного процесу, в результаті ми отримуємо такі чудові фотографії.

Майстер-клас проводиться на фотоапараті майстра, але за бажання Ви можете використовувати свій фотоапарат, за умови, що на ньому є можливість мануальної зйомки. Після майстер-класу всі фотографії ми можемо скинути на флешку.

Цей майстер-клас відмінно підійде для домашнього свята в невеликій компанії, але в той же час, за бажанням, ми можемо все влаштувати і в ресторані. Якщо ви хочете подарувати імениннику незабутні відчуття, фрізлайт – саме те, що вам потрібно. За допомогою спеціальних ліхтариків різних кольорів та форм ми створюємо малюнки будь-якої складності, цей майстер-клас відмінно розвиває фантазію та координацію рухів у дітей, і послужить гарною перевіркою тих же здібностей для дорослих, адже все, що ви намалювали, ви зможете побачити лише на фотографії. На корпоративній вечірці фрізлайт буде також досить актуальним, адже це дуже рухливий майстер-клас, який не дасть вам просто сидіти. Перші 100 секунд майстер-класу можуть здатися нудними, адже ви просто поводили ліхтариком у різні боки і все, але як тільки ви подивіться на екран фотоапарата, то побачите казковий світ, створений власноруч! Секрет у тому, що при правильному виставленні налаштувань фотоапарат записує тільки рух світла ліхтарика, а всі рухомі об'єкти залишаються практично невидимими для об'єктива фотоапарата. Цей майстер-клас буде цікавим як найменшим, так і найдорослішим, ніхто не залишається байдужим до світлових малюнків на фотографії, адже це по суті суто науковий фізико-оптичний процес, який дуже складно пояснити і він дуже часто залишається магічним навіть для дорослих.

Після майстер-класу ми скидаємо всі фотографії вам на флешку або на інший носій (ця послуга входить у вартість) Але при бажанні за окрему плату є можливість надрукувати фотографії прямо на святі, ціна додаткової послуги диференціюється в залежності від кількості фотографій, що роздруковуються, і витраченого часу на оренду техніки, всі деталі можна обговорити у телефонному режимі. Також після майстер-класу ми можемо влаштувати на проекторі показ слайд-шоу результатів вашого фрізлайту у супроводі музики. Ціна цієї додаткової послуги залежить від хронометражу слайд-шоу, деталі послуги можна уточнити по телефону.

Такий творчий майстер клас для дітей та дорослих чудово можна провести в кафе, ресторані, на вулиці у наметах у теплу пору року, але лише у темну пору доби чи затемненому приміщенні. А для любителів святкувати вдома – замовити його можна у квартиру чи на будинок у Києві.

 

Ще майстер-класи