• 066 796 30 51
  • 093 208 86 21

Виберіть свою мову

Майстер клас із прикраси кольоровим піском.

Інформація

Прайс: 1200 грн
Вік: Від 4 рок.
Учасників: До 25 осіб
Більше інформації: Майстер клас розрахований для дітей віком від 4 до 7 років, вартість такого класу для 3-10 осіб 1200 грн, для 11-25 осіб 1600 грн. У разі скасування майстер класу в присутності майстра оплата виїзду майстра здійснюється повністю, крім вартості матеріалу.

Виїзний сімейний майстер клас з прикраси кольоровим піском - це творчий урок для дітей і дорослих на свято у Києві.

Замовлення майстер класу "з розфарбовування кольоровим піском" (Київ) за телефонами:  +38 066 796 30 51   +38 093 208 86 21.

Діти дуже люблять прикрашати вже готові картинки. А ще діти дуже люблять грати із піском. Компанія Профіпаті пропонує Вам майстер клас, який поєднує ці дві ігри. Діти одразу й прикрашають і грають із піском, бо це майстер клас із прикрашання готових картинок кольоровим піском. На цьому уроці діти зможуть не тільки поколупатися з піском, а ще й дізнатися, як створювати такі картини в домашніх умовах. Всі знають, хто цікавився, як чимало вартує таке задоволення, як кольоровий пісок. Але в домашніх умовах можна зробити його замінник, який на 90% буде схожий на дороге магазинне задоволення. Діти самі спробують зробити такий пісок, а далі прикрашатимуть готові картинки. Але такі картинки також можна і не купувати. Магазинні картинки цілком з двосторонньої клейкої стрічки і потрібно лише знімати фрагменти захисної плівки та насипати пісок. На нашому ж майстер-класі діти самі клеєм "фарбують" майбутнє місце кольору і наносять туди пісок. Тобто, знову йде демонстрація того, як можна зробити картину з піску в домашніх умовах. Такий майстер клас дуже добре підходить на заходи, масові ярмарки, на будь-яке свято, як день народження, Новий рік, 8 березня, Великдень та будь-яке інше свято.

Такий творчий майстер клас для дітей та дорослих чудово можна провести у кафе, ресторані, на вулиці у наметах у теплу пору року, у садках та школах. А для любителів святкувати вдома – замовити його можна в квартиру чи на будинок у Києві.

 

Ще майстер-класи