• 066 796 30 51
  • 093 208 86 21

Виберіть свою мову

Творчий майстер клас з розпису чашок.

Інформація

Прайс: 1500 грн
Вік: Від 6 рок.
Учасників: до 10 осіб
Більше інформації: Розрахований майстер клас для дітей від 5 років, підлітків та дорослих на 2 - 10 осіб. Вартість для 2-10 осіб – 1500 грн. Тривалість 1-1.5 годин. У разі скасування майстер класу в присутності майстра оплата виїзду майстра здійснюється повністю, крім вартості матеріалу.

Рукодільний майстер клас з розпису чашок, келихів, тарілок – це творчий майстер клас для дітей та дорослих на будь-яке свято у Києві.

Замовлення майстер класу "розпис чашок" (Київ) за телефонами:  +38 066 796 30 51   +38 093 208 86 21.

Чашка – найпопулярніший подарунок для всіх. Її дарують і тоді, коли у іменинника розбита улюблена чашка, і коли в хаті не дістає чашок і навіть коли просто нічого придумати не можуть, що подарувати. чашки бувають тепер настільки різних форм, що дивуєшся. А також все частіше став популярним скляний посуд.

Компанія Профіпаті та її художники представляють Вашій увазі новий творчий майстер клас на свято на виїзд за розписом чашок. Цей майстер клас на захід корисний і унікальний одразу з двох сторін – учасники освоюють техніку розпису по склу фарбами та контурами, а також створюють свій унікальний подарунок хендмейду близькому чи самому собі. Це вже не бездушна картинка, надрукована верстатом на 1000 чашок, це свій малюнок, який буде радувати доти, поки чашечка чи келишок цілий. Фарби по склу та кераміці особливі, вони мають зовсім іншу структуру, ніж усі інші. Це і дізнаються на своєму досвіді діти та дорослі на майстер класі, пробують з ними працювати і дізнаються про їх особливості, спінень плинності та прозорість. На майстер-класах майстри використовують саме скляні чашки, саме вони дуже зручні для розпису, тому що у наших майстрів своя методика роботи з людьми, спрямована на досягнення максимально гарного результату. Для дорослих на корпоративи можливий варіант розпису келихів або склянок.

Такий виїзний майстер клас для дітей за рукоділлям Ви можете замовити додому, в кафе, ресторан, дитячий табір, школу або садок. Він чудово впишеться для творчих людей на 8 березня, день народження, новий рік або 1 вересня. Замовити виїзний майстер клас для дітей чи дорослих за розписом чашок чи келихів у Києві.

 

Ще майстер-класи