• 066 796 30 51
  • 093 208 86 21

Виберіть свою мову

Майстер клас із розпису новорічної іграшки.

Інформація

Прайс: 1500 грн
Вік: Від 3 рок.
Учасників: до 30 осіб
Більше інформації: Майстер клас розрахований на дітей та дорослих від 3-х років. Для 3-10 чоловік. Тривалість 1 год. Вартість для 3-10 осіб 1500 грн. Вартість для класу у школі 2500 грн. Кожна наступна іграшка 50 грн. У разі скасування майстер класу в присутності майстра оплата виїзду майстра здійснюється повністю, крім вартості матеріалу.

Виїзний майстер клас зі створення новорічної іграшки – це рукодільний майстер клас для дітей та дорослих на Новий рік чи Різдво у Києві.

Замовлення дитячого майстер класу з розпису новорічної іграшки (Київ) за телефонами:  +38 066 796 30 51   +38 093 208 86 21.

Всі діти та дорослі дуже люблять дарувати подарунки, а створювати подарунки та дарувати презенти, ще й наповнені шматком власної душі, люблять усі без винятку. Сьогодні ми пропонуємо до Вашої уваги новорічний майстер клас з розпису новорічної іграшки. В якості основи для уроку ми беремо білу новорічну кульку, призначену для прикраси ялинки. Але просто білими кульками прикрашати зовсім не весело, а кульками зі зірочками, зі сніговичками, з новорічними краєвидами та блискучими сніжинками – куди краще. Якщо проводити такий урок з дітьми, то можна собі уявити, яке буде вже дорослому чоловічку рік у рік прикрашати ялинку іграшкою, власного твору. Адже відомо, що іграшки на ялинку, як правило, зберігають рік у рік, поповнюючи колекцію новими. І в багатьох сім'ях це така мила традиція прикрашати всім разом ялинку і діставаючи кожну іграшку, згадувати про те, звідки вона з'явилася і де вона висіла раніше. З кожної іграшкою, що дістається з коробки, дістається якийсь спогад. І дорослій людині буде дуже здорово згадати зі своїми дітками, як він розписував цю саму іграшку в приємній компанії друзів або з коханою бабусею, наприклад, як посипав блискітками, та й загалом, як він або вона смішно малювали.

Такий майстер клас проводять художники, які підкажуть, яку деталь додати, пояснять, що таке перевантажена композиція можуть допомогти з малюванням чи виправленням. Можуть підказати, що малювати. Вони розкажуть і покажуть про те, як потрібно працювати з пензлем, щоб виходив гарний та акуратний малюнок. Дуже часто на наших майстер-класах майстри не приносять своїх творінь у приклад, свідомо розуміючи, що діти, маючи величезну фантазію, відразу почнуть копіювати, подібно до списування з дошки. Наша діяльність спрямовано розвиток власної фантазії. Цікавих ідей! У нас такий майстер клас з розпису новорічної іграшки можна замовити у Києві до школи, ресторану, дому, кафе та дитячого садка, офісу і навіть ярмарку.

 

Ще майстер-класи