• 066 796 30 51
  • 093 208 86 21

Виберіть свою мову

Майстер-клас декор на Хеллоуїн "Привид".

Інформація

Прайс: 1400 грн
Вік: Від 5 рок.
Учасників: До 10 осіб
Більше інформації: Розрахований майстер-клас для дітей від 5 років, підлітків та дорослих на 2 – 10 осіб. Вартість 1400 грн. із матеріалами. Тривалість 1.5-2 години. У разі виходу майстра, але скасування класу дома, вихід оплачується майстру у вигляді вартості майстер класу вираховуючи вартість матеріалів.

Майстер-клас на виїзд з виготовлення декору Приведення – це захоплююче заняття для дітей та дорослих на Хелловін у Києві.

Замовлення рукодільного майстер-класу "Приведення на Хелловін" (Київ) за телефонами:  +38 066 796 30 51   +38 093 208 86 21.

Летючі мишки, маски, гарбузи з пиками та приведення - це найрамишіші поширені елементи декору у всіх магазинах, клубах, тоогово-розважальних центрах Києва, а також вже і в школах, будинках і ресторанчиках. Декори замовляють у дизайнерів, декораторів, купують у магазинах. Діти виготовляють у школах та вдома такі прикраси самостійно. Ми пропонуємо Вашій увазі майстер клас з виготовлення декору на Хеловін "Приведення". За традицією, нашим основним правилом, робити майстер класи так, щоб учасники могли вдома повторити все з мінімальними додатковими покупками, максимально використовуючи підручні матеріали. Майстер розповідає, що і як використовувати, чим замінити той чи інший елемент у разі відсутності. Прозоре приведення виготовляється з, відповідно, з марлі, клею та форми, яку майстер з дітьми робить на місці, вигадуючи варіації. Не складні дії і багато фантазії - виходить крутий декор для підвішування або установки на підлогу або стіл.

Цей розвиваючий майстер клас на свято Хелловін або корпоратив можна замовити на виїзд до кафе, ресторану, просто додому, до школи та офісу до Києва.

Ще майстер-класи