• 066 796 30 51
  • 093 208 86 21

Виберіть свою мову

Майстер клас у дитячий табір зі створення брелока з бісеру.

Інформація

Прайс: 700 грн
Вік: Від 6 рок.
Учасників: До 10 осіб
Більше інформації: Майстер клас розрахований на дітей віком від 6 до 16 років, для 2-10 осіб. Тривалість 1.5 – 2 години залежно від віку. У разі скасування майстер класу на місці вихід майстра оплачується в повному обсязі.

Виїзний майстер клас з бісероплетіння – це творчий майстер клас для дітей та дорослих на свято у Києві.

Замовлення дитячого майстер класу створення брелока з бісеру (Київ) за телефонами:  +38 066 796 30 51   +38 093 208 86 21.

Бісероплетіння – це вид прикладної творчості, який ніколи не перестане бути актуальним та ніколи не вийде з моди. З бісеру плетуть від намист до великодніх яєць. І завжди бісерні роботи захоплюють та змушують захоплювати дух. Ми пропонуємо дитячий майстер клас на свято або день народження з плетіння мініатюрних фігурок з бісеру, до яких кріпляться металеві брелочки, така прикраса може стати гаджетом для телефону або сумки.

Плетіння з бісеру - заняття для терплячих, тому він є популярним серед старших діток. Але й маленькі непосиди заспокоюються за таким заняттям. Для маленьких такий майстер клас буде корисним ще й тим, що крім уміння та уяви, він розвиває моторику рук. Відомо, що моторика впливає і на мовні функції, тому для дітей, що погано говорять, таке заняття можна зробити і регулярним. Для такого уроку майстер приносить скляний бісер різних кольорів, волосінь та тарілочки, в яких зручно плести і не розсипати бісер.

Такий виїзний майстер клас для дітей Ви можете замовити додому, до кафе, ресторану, дитячого табору, школи або садочка. Він чудово впишеться для творчих дітей на день народження, 8 березня, новий рік чи 1 вересня.

 

Ще майстер-класи