• 066 796 30 51
  • 093 208 86 21

Виберіть свою мову

Майстер клас із виготовлення шоколадних фігурок та цукерок.

Інформація

Прайс: 1500 грн
Вік: Від 4 рок.
Учасників: До 10 осіб
Більше інформації: Такий майстер клас підходить для віку від 4 до 60 років. Вартість майстер-класу на 2-10 осіб 1500 грн. Тривалість 1 год. У разі скасування майстер класу на місці вихід майстра оплачується в повному обсязі.

Виїзний дитячий та дорослий майстер клас цукерки та фігурки із шоколаду – це творчий на свято у Києві.

Замовлення дитячого майстер класу цукерки із шоколаду (Київ) за телефонами:  +38 066 796 30 51   +38 093 208 86 21.

Діти дуже люблять солодке. Вкрай рідко бувають такі, що байдужі до солодкого. Але шоколад люблять усі. До того ж навіть дорослі. На цьому майстер класі дітям та дорослим представиться можливість зробити свою фігурку з шоколаду та додати до неї те, що його душа забажає. Для цього у майстра з собою завжди електрична грубка і багато чорного і білого шоколаду. Просто шоколадку їсти смачно, але нецікаво, а якщо ця фігурка у вигляді серця чи ведмедика – це набагато веселіше!

Майстер розтоплює шоколад і поки він рідкий діти та дорослі можуть додати до нього кокосову стружку, горіхи, цукати та родзинки. Можна окремо, а можна все разом, якщо влазить у цукерку. А якщо постаратися і зробити ямку в шоколаді, туди можна налити згущене молоко, а потім залити новим шаром шоколаду. Для любителів баунті майстер покаже як катати з кокосової стружки ту смачну серединку, а потім поміщати її в цукерку. Коли всі цукеркові форми заповнені, потрібно набратися трохи терпіння, доки цукерки застигнуть. Але якщо поблизу буде холодильник, цей процес прискориться. Цукерки застигли і тепер можна пригощати себе та гостей дивовижними авторськими цукерками.

Такий виїзний майстер клас підходить для дітей та дорослих на день народження, випускний, новий рік, 8 березня, у день захисника хлопчакам можна зробити такий солодкий подарунок. Майстер може провести такий клас у школі, кафе, ресторані, будинку, в офісі. І для відмінного настрою все передбачено: щоб не зробити солодким весь простір навколо – люди та столи будуть захищені фартушками та скатертинами.

 

Ще майстер-класи