• 066 796 30 51
  • 093 208 86 21

Виберіть свою мову

Виїзний майстер клас на свято - аромакамні

Інформація

Прайс: 1100 грн
Вік: Від 3 рок.
Учасників: до 10 осіб
Більше інформації: Майстер клас розрахований на дітей та дорослих від 3-х років. Для 2-10 осіб. Вартість класу – 1100 грн. Тривалість від 45 хвилин до 1,5 години. У разі виходу майстра, але скасування класу дома, вихід оплачується майстру у вигляді вартості майстер класу вираховуючи вартість матеріалів.

Майстер клас робимо аромакамні – це творчий розвиваючий майстер клас для дітей та дорослих на свято у Києві.

Замовити майстер клас на свято зі створення аромакаменів (Київ) можна за телефонами:  +38 066 796 30 51   +38 093 208 86 21.

Для тих хто любить приємні запахи будинку, запахи ефірних олій зі сходу, запаху лаванди або хвої - цей дитячий майстер клас на свято саме для Вас.

Аромакамні - це атрибут інтер'єрного декору для насичення приміщення ароматами ефірних олій та атрибути для ароматерапії. Якщо наситити камінь у період простудних захворювань ефірною олією ялиці або сосни і поставити біля узголів'я, це чудовий засіб і для пасивного лікування і для профілактики захворювань дихальних шляхів. Для таких каменів використовують заготовки з такого матеріалу, який відрізняється твердістю і рихлістю, такою, щоб масло могло швидко вбратися, але повільно випаровуватися. На нашому майстер-класі з виготовлення аромокамнів майстер пропонує вибрати з гіпсових заготовок різних форм. Після цього камінь прикрашають. Це може бути техніка розписом акриловими фарбами, розпис блискітками або оздоблення декоративними елементами, бантиками, а також декупаж. Далі каменю вибирають запах і капають у підготовлений для цього отвір. Даємо підсохнути і камінь готовий.

Такий майстер клас для дітей у Києві буде дуже актуальним напередодні нового року чи 8 березня. На випускний діти можуть собі робити аромакамні для довгої пам'яті про цей день. Ну а на день народження майстер клас із виготовлення аромокамнів - точно незамінний для любителів приємних ароматів. Залишиться вирішити потім тільки, де його поставити вдома чи кому подарувати такий чудовий подарунок. Замовити такий дитячий майстер-клас можна додому, в кафе, ресторан, школу, садок або офіс. Приємних вам запахів!

 

Ще майстер-класи