• 066 796 30 51
  • 093 208 86 21

Виберіть свою мову

Новорічний майстер клас із розпису святкових магнітиків.

Інформація

Прайс: 1100 грн
Вік: Від 3 рок.
Учасників: до 30 осіб
Більше інформації: Майстер клас розрахований як на дітей віком від 3-х років, так і на дорослих. Вартість майстер-класу на 2-10 осіб 1100 грн. Для 11-19 осіб 1600 грн. Для 20-30 осіб 2500 грн. У вартість включено: виїзд майстра в межах Києва, всі матеріали для творчості. У разі приїзду майстра, але скасування майстер класу, оплачується неустойка у розмірі 400 грн.

Виїзний сімейний новорічний майстер клас з розпису магнітів – для дітей та дорослих на свято Новий Рік чи Різдво у Києві.

Замовлення новорічного майстер класу з розпису магнітиків (Київ) за телефонами:  +38 066 796 30 51   +38 093 208 86 21.

Наближаються новорічні свята, підготовка йде на повний хід, і хочеться на свято чогось новенького, творчого. Пропонуємо до Вашої уваги новий новорічний майстер клас з розпису магнітиків на новорічну тематику. Цей сувенірчик, зроблений своїми руками, стане чудовим подарунком для близьких. Особливо приємно розписувати такі магнітики діткам. Для цього уроку майстер приносить із собою акрилові фарби, пензлі, листові магніти та найголовніше – дерев'яні заготовки у формі сніговиків, сніжинок, ялинок та іншого. Також для святкового вигляду блискітки різних кольорів та клей для їх нанесення. Дорослі та діти можуть самостійно вирішити колірну гаму, розташування малюнка та зовнішній вигляд магнітика. Це цікаве заняття для людей творчих і не дуже. Адже, як відомо, багато світових психологів використовують арт-терапію як для лікування найскладніших психічних розладів, так і для елементарного заспокоєння. Мастр клас проводиться на одноразових тарілочках, так що найстрашніші можуть бути лише забруднені пальці, які при миттєвому витиранні витираються безвісти, а якщо фарба встигла засохнути, то витреться після кількох рукомийок. Цей новорічний майстер клас ви можете замовити на корпоратив, школу, садок, а також кафе, ресторан або клуб. Покликати майстра Ви можете зателефонувавши нам. Хороших Вам свят та цікавих подарунків.

Такий виїзний творчий майстер клас для дітей та дорослих Ви можете замовити додому, до кафе, ресторану, дитячого табору, до школи чи садочка. Він чудово впишеться для творчих дітей на Новий рік чи Різдво чи будь-яке інше свято чи захід. Замовити майстер клас на виїзд для дітей або дорослих за розписом новорічних магнітиків на холодильник у Києві.

 

Ще майстер-класи