• 066 796 30 51
  • 093 208 86 21

Виберіть свою мову

Замовити майстер клас з ліплення з глини.

Інформація

Прайс: 1100 грн
Вік: Від 4 рок.
Учасників: До 25 осіб
Більше інформації: Майстер клас розрахований для дітей віком від 4 до 16 років. Вартість для 3-10 осіб 1100 грн., для 11-25 осіб 1600 грн. У разі скасування майстер класу в присутності майстра оплата виїзду майстра здійснюється повністю, крім вартості матеріалу.

Виїзний сімейний новорічний майстер-клас з ліплення з глини - це творчий розвиваючий майстер-клас для дітей на свято в Києві.

Замовлення майстер класу ліплення з глини (Київ) за телефонами:  +38 066 796 30 51   +38 093 208 86 21.

Для творчих дітлахів, які люблять робити щось своїми руками, буде дуже цікавий новий виїзний майстер клас від компанії Profyparty з ліплення з глини. Багато дітей помилково думають, що глина дуже схожа під час роботи з нею пластилін. Судження це помилкове, і діти поки що самі не спробують з нею працювати, не зрозуміють це. Глина дуже цікавий матеріал у роботі: вона є середнім за відчуттями та властивостями між гіпсом та пластиліном- проте повністю не схожа на жоден із цих матеріалів. Всі знають, що з глини роблять керамічну посуд, цеглу і досі іноді будують екодома-мазанки. Вона і міцна і тендітна одночасно. Працюючи з глиною завжди на столі стоїть вода, щоб змочувати пальці і глину, якщо її еластичність втрачається. Якщо Ви хочете майстер клас з ліплення з глини, відразу відразу зрозуміти, що це справа брудна. Варто згадати, як виглядають руки гончаря, який працює на гончарному колі. На такому уроці майстер насамперед оголошує про те, що необхідно закатати рукави і приготуватися забруднитися. Для малюків особливе оголошення, що себе руки не витирають. Діти намагаються заважати, ліпити з глини. Навчаються скріплювати деталі між собою, адже це виявляється ціла наука. Найуважніші та посидючіші отримують найкращий результат. Наприкінці діти забарвлюють деталі акриловою фарбою і отримують свій виріб у твердій посудині, щоб удома дати йому висохнути тиждень і прикрасити свій будинок.

Такий виїзний творчий майстер клас з ліплення з глини для дітей Ви можете замовити на захід додому, кафе, ресторан, дитячий табір, школу або садок. Такий урок чудово підійде на будь-яке свято, особливо на Масляну, Івана Купала чи Різдво. Адже в це світле свято можна зробити глиняного янголятка! Замовити майстер клас на виїзд для дітей з ліплення з глини в Київе.

 

Ще майстер-класи