• 066 796 30 51
  • 093 208 86 21

Виберіть свою мову

Майстер-клас онлайн на Великдень на замовлення

Інформація

Прайс: 1000 грн
Вік: Від 6 рок.
Учасників: До 10 осіб
Більше інформації: Вартість кризи в карантин для такого майстер-класу становить 1000 грн для групи близько 10 осіб. Тривалість близько години.

Онлайн майстер-клас на Великдень не виходячи з дому для дітей та дорослих – це творче заняття з рукоділля на свято у Києві.

Замовити онлайн майстер-клас на карантині на Великдень можна за телефонами:  +38 066 796 30 51   +38 093 208 86 21.

Якщо зазвичай на Великдень можна було запросити майстер-клас до класу чи додому, то зараз це зробити неможливо. Тому компанія Profyparty пропонує вам провести майстер-клас онлайн. Звичайно ж, напередодні Великодня ми з вами робитимемо великодні сувеніри. Для цього вам не потрібно мати вдома якихось спеціальних засобів. Достатньо кольорових олівців та фломастерів, варених білих яєць та маминого лаку для волосся. Також стане в нагоді канцелярський скотч. І на майстер-класі ми можемо збиратися групою до 10 осіб, щоби все можна було приділити увагу.

Як і шкільні заняття, майстер-клас проходитиме на онлайн-конференції платформі Zoom. Чим гарний цей урок? По-перше, друзі, які хочуть побачитися, зможуть це зробити хоча б віртуально. Звичайно, це не зовсім живе спілкування, проте це дуже наближене до нього. Для дітей зібратися навіть в атмосфері, що зараз нагадує клас, теж весело. Тим більше, що там разом поробиш. Як результат – одне – два варені яєчка, які вони прикрасять до Великодня, дізнаються щось нове, дізнаються про символіку на великодніх яйцях.

Замовити онлайн майстер клас можна на Великдень або на будь-яке інше свято або захід як для дорослих, так і для дітей.

Ще майстер-класи