• 066 796 30 51
  • 093 208 86 21

Виберіть свою мову

Майстер-клас створення новорічного чобітка

Інформація

Прайс: 1800 грн
Вік: Від 6 рок.
Учасників: До 10 осіб
Більше інформації: Вартість майстер класу для групи 10 осіб – 1800 грн. Для групи від 20 осіб та вище – уточнюйте у менеджера. У разі виходу майстра, але скасування класу дома, вихід оплачується майстру у вигляді вартості майстер класу вираховуючи вартість матеріалів.

Майстер-клас на Різдво створення новорічного чобітка - це заняття з рукоділля для дітей та дорослих у Києві.

Замовити майстер-клас створення новорічного чобітка (Київ) можна за телефонами:  +38 066 796 30 51   +38 093 208 86 21.

Новорічна шкарпетка, новорічний чобіт – нова культура, що прийшла до нас з Європи. Традиція почалася з Америки від Санта Клауса, який вилазив із каміна та зачепився своїм чоботом. Чобіт залишився висіти на каміні. Така легенда всім дуже сподобалося, і тепер в Америці та Європі каміни прикрашають такими шкарпетками напередодні Різдва та нового року. Незважаючи на те, що каміни у нас не так поширені, але подарування подарунків у носочках швидко прижилося і у нас.

Наша компанія представляє вам новий майстер-клас з виготовлення чобітків із фетру. На цьому майстер-класі ви зможете зробити ідеальну упаковку для свого подарунка, яка буде не тільки служити упаковкою, але й прикрасою ялинки або інтер'єру. На цьому уроці учасники самі створять форму шкарпетки, виберуть чим її оформляти зверху, оформлять, придумають стиль прикраси, і під чуйним керівництвом майстра зроблять все найкращим чином. Таку прикрасу можна повісити не лише на камін. За бажанням можна вибрати не виготовлення самого носочка, а прикраси вже готових, які майстер принесе собою. Повісьте його на ялинку, або покладіть під неї. Сам майстер-клас дозволяє зробити так, щоб ви могли вибрати під розмір майбутнього подарунка розмір чобота. І навіть написати на кожному з них літерами із Фетра імена одержувачів.

Такий майстер-клас ви можете замовити в дитячий садок, школу або додому. А також у ресторані чи кафе, на корпоративі дорослою компанією ви можете виготовити собі такі шкарпетки. Його можна провести й онлайн.

Ще майстер-класи