• 066 796 30 51
  • 093 208 86 21

Виберіть свою мову

Творчий майстер-клас стрінг арт на замовлення

Інформація

Прайс: 1500 грн
Вік: Від 9 рок.
Учасників: До 10 осіб
Більше інформації: Тривалість 40 – 60 хвилин Групи 2-10 осіб – 1 один майстер 1500 грн 11-20 осіб – два майстри 2800 грн Вартість вказана за стандартні картинки (серця, кекси, котики, зірочки, будиночки) Малюнки на замовлення – від 1700 грн за групу 10 осіб залежно від складності малюнків. Також можливе виконання групової великої картини у вигляді логотипу. Вартість від 3000 грн.

Виїзний майстер-клас стрінг арт – це творчий розвиваючий майстер клас для дітей та дорослих у Києві.

Замовити майстер-клас стрінг арт (Київ) можна за телефонами:  +38 066 796 30 51   +38 093 208 86 21.

Стринг арт, званий також з ниткою, нитковим дизайном, нитковою графікою - це досить сучасний вид мистецтва, що часто використовується в педагогіці. Вибираючи колір ниток, а також працюючи з ними тривалий час, натягую їх на гвоздики, людина виплескує свою якусь потаємну емоцію. Картини виходять об'ємні, що дуже цікаво виглядають. Що це може бути картина? Якщо працювати з дітьми, пропонувати їм різні кольори вони так, то малюнки мають бути невеликими. Дощечки близько 20 Х 20 см, щоби діти на заняттях не встигли втомитися. Щоб картина для них залишилася приємним відчуттям. Саме зображення може точно бути будь-яким. Дітям віку від п'яти до дев'яти років краще працювати з легшими зображеннями, з більш простими формами: серця, кекси, голова котика, зірочки і так далі.

Також картини String арту можна приурочити до будь-якого свята. На день осені можна робити осінні листочки, на Великдень – прикрашати яйця. До восьмого березня можна прикрашати квіти. На новий рік це може бути ялинка техніки з нитки. Як відбувається безпосередньо сам урок. Діти отримують на руки дощечки вже набиті ми цвяхами у вигляді малюнка. Також вони отримують коробки з нитками, маючи можливість працювати з будь-яким кольором. Майстер пояснює, як фіксувати нитки, як правильно працювати, та всі нюанси. За підсумками у кожної дитини своя дошка з персональною картинкою.

Якщо у вас корпоративна робота, і вам необхідно зробити одну загальну картину з логотипу або спа загальною картинкою, то це також можна замовити у нас. Всі деталі обговорюються з менеджером, дошка з майбутнім логотип з гвоздики of потрапляють до вас офіс на загальний майстер-клас.

Замовити такий майстер-клас можна додому, в кафе, ресторан, садок, школа та інші заклади. А також творити можна навіть на природі. Вартість майстер-класи входить робота майстра свої здам по Києву, всі матеріали.

Ще майстер-класи