• 066 796 30 51
  • 093 208 86 21

Виберіть свою мову

Виїзний майстер-клас зі створення калейдоскопу.

Інформація

Прайс: 1600 грн
Вік: Від 6 рок.
Учасників: До 10 осіб
Більше інформації: Тривалість 60-90 хвилин Групи 2-10 осіб – 1 один майстер 1600 грн 11-20 осіб – 2 майстри 2400 грн 21-30 осіб – 3 майстри 3600 грн. У разі виходу майстра, але скасування класу дома, вихід оплачується майстру у вигляді вартості майстер класу з урахуванням вартості матеріалів.

Виїзний майстер-клас зі створення калейдоскопу – це творчий розвиваючий майстер клас для дітей та дорослих у Києві.

Замовити майстер-клас зі створення калейдоскопу (Київ) можна за телефонами:  +38 066 796 30 51   +38 093 208 86 21.

У дев'ятнадцятому столітті європейськими фізиками під час наукових експериментів було винайдено калейдоскоп. Неймовірно швидко завоювавши популярність серед дітей та дорослих ця дивина перейшла до розряду класичних іграшок якими грало не одне покоління. Цей майстер-клас ознайомить вас не тільки з технологією виробництва гаджета, але й занурить в історію його створення та видозмін.

Досвідчені майстри будуть допомагати вам у створенні калейдоскопа присвячуючи усі його особливості та тонкощі. І тоді цей воркшоп перетвориться на легкий та захоплюючий процес, подарувавши вам масу позитивних вражень. Цей майстер-клас сподобається не лише дітям а й дорослим: діти зможуть дізнатися про іграшки дитинства своїх батьків, дідусів та бабусь, а дорослі учасники поринути у ностальгічну атмосферу дитинства, при цьому розкривши таємну завісу цього магічного процесу. У результаті ви отримуєте власноруч зроблений калейдоскоп, оздоблений дизайнерським картоном, та оригінальним візерунком усередині. Майстер-клас “Калейдоскоп” відмінно впишеться у концепцію будь-якого свята у школі чи ресторані, також чудово підійде для офісного корпоративу. Адже вибравши індивідуальну тематику малюнків на дизайнерському картоні, ви зможете піднести цей майстер-клас так як це необхідно саме вам. І ви додаєте родзинку у будь-який дитячий день народження, вечірку на Хелловін або новорічний корпоратив. Вікова категорія 9+, хоча цей майстер-клас популярний серед дорослих, адже головне тут - бажання творити.

Якщо ви все ще думаєте який виїзний майстер-клас вибрати на ваше свято, набирайте з нашого мобільного менеджера або зв'яжіться з ним по вайберу, і він з радістю відповість на всі ваші питання, і ви не пошкодуєте замовивши такий оригінальний майстер-клас!

Замовити такий майстер-клас можна додому, в кафе, ресторан, садок, школу та інший заклад. А також творити можна навіть на природі. У вартість майстер-класу входить робота майстра з виїздом по Києву, всі матеріали.

Ще майстер-класи