• 066 796 30 51
  • 093 208 86 21

Виберіть свою мову

Майстер-клас новорічний сніговик на новий рік.

Інформація

Прайс: 1500 грн
Вік: Від 6 рок.
Учасників: До 10 осіб
Більше інформації: Вартість 2-10 осіб 1500 грн. Групи більше – обговорюються окремо. Тривалість 45 хвилин – 1 год. У разі виходу майстра, але скасування класу дома, вихід оплачується майстру у вигляді вартості майстер класу з урахуванням вартості матеріалів.

Виїзний майстер-клас новорічний сніговик – це розвага на Новий Рік або Різдво для дітей та дорослих у Києві.

Замовити майстер-клас новорічний сніговик (Київ) можна за телефонами:  +38 066 796 30 51   +38 093 208 86 21.

Напередодні нового року такий урок підійде як для маленьких груп при посиденьках вдома, так і до школи класу. Сніговики виготовляється з шкарпеток. Цей майстер-клас клас надихає дітей на те, що вони самі можуть зробити новорічні подарунки своїми руками, не маючи нічого спеціального. Для таких сніговичків навіть необов'язково вміти шити. Майстер, пропонуючи одну схему виготовлення дітям, виявив, що діти самі вигадують спрощенішу схему.

Ця схема тепер використовується для дітей. У наш час діти погано вміють працювати з голкою та нитками, тому тепер цей урок обходиться без голок і майстер класі. Такі шкарпетки набиваються синтапоном, оздоблюються поясками. Кольорові шкарпетки використовується для шаликів та шапочок. Кольоровий синєльний дріт і бубончики – все це доповнює сніговичок. З синельного дроту виготовляється ніс і руки, бубонець прикрашають шапочки нових сніговичів. Діти самі обирають, якими зробити очі і рот сніговика. Дехто хоче намалювати це ручкою або фломастером, дехто хоче клеїти вирізки з фетру. Гудзики так само – на розсуд учасників. Сніговики виходять справжнісінькими м'якими іграшками, виходять чудовим подарунком для рідних і близьких. А найголовніше – вони наповнені теплом та любов'ю при виготовленні. Така іграшка набагато краща за будь-який подарунок з магазину.

Зазвичай, зробивши такого сніговика самостійно, діти хочуть зробити ще й ще. І майстер їм пропонує знайти вдома шкарпетки, яким вже немає пари, і не просто викинути їх, зробити такі чудові подарунки. Діти завжди йдуть із такого майстер класу натхненні та веселі. Прекрасний варіант – коли батьки з дітьми роблять такі подарунки разом. Фантазія дітей доповнюється батьківськими знахідками, батьківською спритністю. У цих випадках сніговики найкрасивіші.

Замовити виготовлення сніговиків зі шкарпеток можна додому, в кафе, ресторан, садок, школу та інший заклад. У вартість майстер-класу входить робота одного майстра з виїздом по Києву, всі матеріали.

Ще майстер-класи