• 066 796 30 51
  • 093 208 86 21

Виберіть свою мову

Майстер-клас із розпису футболок.

Інформація

Прайс: 1750 грн
Вік: Від 6 рок.
Учасників: Від 5 осіб
Більше інформації: Вартість майстер класу – 350 грн за одну особу. Проводиться майстер-клас на виїзд від 5 осіб. У вартість включено: проїзд Києвом, футболки, фарби, все необхідне для майстер класу. Тривалість – 1.5-2 години У разі виходу майстра, але скасування класу дома, вихід оплачується майстру у вигляді вартості майстер класу з урахуванням вартості матеріалів.

Виїзний майстер клас з розпису футболок – це творчий розвиваючий майстер клас для дітей та дорослих у Києві.

Замовити майстер клас з розпису футболок (Київ) можна за телефоном:  +38 066 796 30 51   +38 093 208 86 21.

Зробити свою авторську футболку – найкраще задоволення для дорослих та дітей. Дорослі люблять малювати на футболках свої авторські малюнки. Вони великі фантазери, тому і футболки виходять справжнісінькими витворами мистецтва. Діти ж люблять малювати казкових персонажів, улюблених героїв із фільмів та мультфільмів. І після цього на руках у всіх футболка з авторським малюнком, який ніколи не буде схожим на жодний малюнок, бо це ручна робота. Навіть якщо цей малюнок було взято з інтернету, його зобразити можна лише по-своєму. А кольорова настільки яскраві, що здається, що це справжнісінький принт. Дехто навіть не вірить, що це футболка.

Отже, як же відбувається сам майстер клас? Для нього необхідний стіл. Майстер приїжджає та привозить із собою усі необхідні футболки. Дуже важливо: замовити майстер-клас бажано наперед, за тиждень. Щоб можна було вгадати із розмірами футболок на всіх учасників. Як правило, футболки білого кольору. Але при замовленні можна навіть вибрати кольори футболок. Навіть не вміє малювати, отримати футболку з дуже добре виконаним малюнком. Для цього учасники працюють із трафаретами. На місці можна виготовити свій авторський трафарет. А у чому секрет? Руку художника можна побачити по ідеально рівних краях. Відчуття друкованого малюнку створюють саме рівні лінії. А це відбувається завдяки трафарету. Все необхідне для малювання на рівній поверхні, щоб тканини морщилася, майстер приносить собою. Ви дізнаєтеся про деякі секрети, як потрібно розмалювати футболки, що потрібно враховувати, де можна взяти фарби. Деякі, хто хоче свій авторський трафарет, вчиться вирізати трафарет. Далі, після всіх підготовчих для малювання робіт, усі починають фарбувати, прикрашати, виділяти деталі. Майстер навчить вас як працювати з тоном напівтонами, як і коли наносити контури. Найприємніша процедура – знімати трафарет, коли учасник бачить повністю готовий малюнок. Футболка сохне від 15 до 40 хвилин. Після чого вона готова до одягання. Фарби, якими малюють, – не відпираються.

Замовити такий майстер-клас можна додому, в кафе, ресторан, садок, школу та інший заклад. А також малювати можна навіть на природі. У вартість майстер-класу входить робота одного майстра з виїздом по Києву, всі матеріали.

Ще майстер-класи