• 066 796 30 51
  • 093 208 86 21

Виберіть свою мову

Майстер-клас на Великдень Розпис яєць ебру.

Інформація

Прайс: 1800 грн
Вік: Від 2 рок.
Учасників: До 10 осіб
Більше інформації: Такий майстер клас підходить для дітей та дорослих від двох до 80 років. Вартість майстер класу для 2 – 10 чоловік 1800 грн. У вартість входить усі матеріали та дерев'яні заготовки яєць у тому числі. Майстер клас здійснює один майстер із виїздом по Києву. У разі виходу майстра, але скасування класу дома, вихід оплачується майстру у вигляді вартості майстер класу з урахуванням вартості матеріалів.

Виїзний майстер-клас на Великдень Розпис яєць ебру – це творчий розвиваючий майстер клас для дітей та дорослих у Києві.

Замовити майстер клас Розпис яєць ебру на Великдень (Київ) можна за телефонами:  +38 066 796 30 51   +38 093 208 86 21.

Прикраса яєць до Великодня - традиція, що йде із віків. Вона збереглася і досі. Тепер вона навіть стала різноманітнішою: люди тепер прикрашають писанки незвичайними способами, не завжди традиційними. Деякі вигадують фарбувати яйце у спеціальному барвники, додаючи різні малюнки, загортаючи в панчоху чи марлю. Ми ж пропонуємо вам прикрасити яйця способом ебру. Це водний живопис, який прийшов до нас зі сходу. Для неї потрібна спеціальна справжня вода, незвичайні фарби, замість кисті – шило. Насамперед учасники по п'ять – шість осіб намагаються намалювати сам малюнок на воді. Тут люди звертають увагу, що фарби поводяться на воді зовсім не так, як на папері. Це найцікавіший момент, що зачаровує. Дерев'яну форму фарби попередньо вифарбовуємо в білий колір, щоб повністю зафарбувати текстуру дерева, який має вже свій малюнок. Коли наш малюнок на воді вже готовий – переносимо його на яйце. Це потрібно робити дуже обережно, не забруднивши самого себе. Саме перенесення малюнка ебру з води на поверхні предмета – називається мармурування. На цьому майстер-класі учасники не тільки пробують малювати малюнки на воді, освоює ще техніку мармурування. Таким чином вони отримують майстер-клас на Великдень відразу за двома техніками.

Для кого буде цікавим цей майстер клас? Де він буде доречним? Насправді такий майстер клас цікавий абсолютно всім і дорослим і дітям. Техніка ебру зачаровує будь-які віку, заспокоює найбільш збуджених людей. Його можна замовити як в офіс, так і в школу, можна в кафе, додому, садок. Для цього не потрібно ніякої електрики, тільки стіл та учасники. Все інше майстер приносить собою сам. До свята Великодня це буде найкращий подарунок для всіх.

Ще майстер-класи