• 066 796 30 51
  • 093 208 86 21

Виберіть свою мову

Майстер клас пасхальна свічка на Великдень.

Інформація

Прайс: 1500 грн
Вік: Від 3 рок.
Учасників: До 30 осб
Більше інформації: Майстер клас розрахований на дітей віком від трьох до 80 років. Вартість такого уроку для 2-10 осіб – 1500 грн., 10 – 20 осіб – 1900 грн., 20 – 30 осіб – 2300 грн., включаючи матеріали. У разі виходу майстра, але скасування класу дома, вихід оплачується майстру у вигляді вартості майстер класу з урахуванням вартості матеріалів.

Виїзний Майстер-клас великодня свічка на Великдень - це рукоділковий майстер клас на замовлення для дітей та дорослих у Києві.

Замовити майстер-клас великодня свічка (Київ) можна за телефонами:  +38 066 796 30 51   +38 093 208 86 21.

На таке свято як пасха всі господині обов'язково роблять фарбовані яйця, паски. Деякі сім'єю прикрашають крашанки, деякі просто обходяться фарбами. Ми пропонуємо вам майстер-клас зі створення свічки на великодній стіл. Свічка – обов'язкова атрибутика церкв, тому що вогонь очищає простір. Профі паті пропонує зробити з вами воскову свічку запахом натурального меду у вигляді Йейтса. Для цього наші майстри використовують воскову вощину. Початковий рух, який потрібно зробити для створення свічки дуже просто, тому з ним впоратися і маленькі діти. Цей рух схожий на скручування в трубочку рулончиків паперу. Однак далі йде більш складна конструкція – формування збочених свічок. На майстер класі діти дізнаються про традиції пасху, дізнаються як працювати з воском. Вони дізнаються, як працювати з вощиною, щоб отримати потрібну форму. Далі, коли яйце з воску готове, починаємо прикрашати наше яйце. Для цього ми використовуємо натуральні матеріали, а також клей та різнокольорові паєтки. Готова воскове яєчко діти забирають додому. Ця підробка чудово прикрасить святковий стіл на Великдень.

Замовити такий майстер-клас можна до школи, садка, кафе, додому. Для цього не потрібно ні електрики, ніякого спеціального приладдя. У вартість майстер-класу входить робота одного майстра з виїздом по Києву, всі матеріали.

Ще майстер-класи