• 066 796 30 51
  • 093 208 86 21

Виберіть свою мову

Майстер-клас з вітражного розпису свічника

Інформація

Прайс: 1800 грн
Вік: Від 6 рок.
Учасників: До 10 осіб
Більше інформації: Майстер-клас розрахований на дітей віком від 6 років та дорослих. Вартість такого уроку для 2-10 осіб 1800 грн., включаючи матеріали. Тривалість 1.5-2 години. У разі виходу майстра, але скасування класу дома, вихід оплачується майстру у вигляді вартості майстер класу з урахуванням вартості матеріалів.

Виїзний майстер-клас з вітражного розпису свічника на Новий Рік, День Валентина, Хелловін для дітей та дорослих у Києві.

Замовити майстер клас на свято за вітражним розписом свічника (Київ) за телефонами:  +38 066 796 30 51   +38 093 208 86 21.

Такий майстер-клас підійде на будь-який захід, приємний час, або просто дозвілля. Учасники одержують від майстра скляні тари. Це келихи чи невеликі тераріум. Далі, за допомогою спирту знежирюємо наші скляні келихи. Акрилові або вітражні фарби не наноситься на жирну поверхню - так вони триматися не будуть. Тому, знежиривши, ми отримуємо келих для розфарбовування. Майстер пропонує деякі ескізи, проте найчастіше учасники самі мають на увазі якийсь задум.

Так свічник прикрашають повністю, якщо залишати якісь вікна – це буде лише малюнок для тіні від вогню. На новорічні свята свічник буде із новорічними та зимовими мотивами. На день Валентина учасники роблять свічник із сердечками. А на Хелловін це страшні пики, через які потім струмує світло. По закінченню майстер класу майстер видає всім свічки, учасники встановлюють їх у свої свічники та вуалю, наші вироби готові. Такі уроки дуже успішно запрошувати до дитячого клубу. Там, де діти зосереджені на виробах, готові робити гарний результат. Не рекомендується такий майстер-клас у місце, де діти чи дорослі не зосереджені на цьому уроці. Адже живопис не терпить посередності. Коли посередньо ставишся до малюнка, малюнок виходить у відповідному.

За відсутності часу на зосередження на такому свічнику, результат не гарантується. Однак у будь-якому випадку учасник намагається працювати акриловими фарбами, зі склом. Навіть крива абстракція буває дуже цікавою, особливо якщо учасник не боїться експериментувати, а найголовніше – не чекає на результат. Тоді виходить найцікавіша картина. Доповнити малюнок можна блискітками, цікавими прийомами за допомогою вушних паличок, розбризкування.

Тривалість такого майстер-класу до 2 годин. Це заняття підходить і дорослій аудиторії. Для дорослих часто нічого й розповідати не потрібно – вони й самі можуть вигадати не гірше за майстра. Замовте виїзний майстер клас для дітей та дорослих за вітражним розписом свічника на Новий Рік, День Валентина, Хелловін у кафе, ресторан, школу, на будинок, на дачу, в офіс, торговий центр. Проводити його можна навіть на свіжому повітрі, коли тепло.

Ще майстер-класи