• 066 796 30 51
  • 093 208 86 21

Виберіть свою мову

Майстер клас на 8 березня "Ліплення з полімерної глини"

Інформація

Прайс: 1400 грн
Вік: Вд 6 рок.
Учасників: До 10 осіб
Більше інформації: Вартість майстер класу для групи до 10 осіб - 1400 грн. Вік учасників 6-50 років У разі виходу майстра, але скасування класу на місці, вихід оплачується майстру у розмірі вартості майстер класу з огляду на вартість матеріалів.

Майстер клас Ліплення з полімерної глини – це творче заняття для дітей та дорослих на 8 березня або день Валентина у Киеві.

Замовлення творчого майстер класу "Ліплення з полімерної глини" (Київ) за телефонами:  +38 066 796 30 51   +38 093 208 86 21.

Ліплення з полімерної глини стає дуже популярною в нашій країні. Це заняття одночасно доступне та практичне. Так як на відміну від пластиліну і від звичайної гончарної глини, полімерну глину можна обробити в домашніх умовах і твій виріб стане справжнісіньким практичним у житті. Якщо говорити про прикраси з полімерної глини, то можна зробити ту прикрасу, яку ти сам хочеш, а після термічної обробки виходить некрихливий виріб. Дитина може зробити іграшку або магніт, і знову таки після термічної обробки виходить готовий магніт як із магазину. Ми пропонуємо Вам такий захоплюючий виїзний майстер клас зі створення прикрас чи іграшок-магнітів із полімерної глини. І тут учасники можуть спробувати не тільки зліпити, сформувати той виріб, який подобається, а саме отримати готовий виріб, тому що у майстра є все для термічної обробки і також гачки-шнури, швензи у вуха для завершення виробу "під ключ". У майстра з собою палітра полімерної глини, допоміжні предмети для ліплення, магніти, фурнітура для прикраси та клеї. Діти отримують просто лялечку чи магнітик, а дорослі прикраси на шию чи у вуха. Все це додає досвіду і просто тішить око.

Такий захоплюючий майстер-клас ми можемо провести у невеликій компанії до 10 осіб. Для всього класу понад 15 осіб рекомендовано два майстри, так вдасться всім приділити достатньо уваги. Проводити такий майстер клас можна як удома, як і в класі, ресторані, кафе, дитячому клубі та офісі, школі в Києві.

Ще майстер-класи