• 066 796 30 51
  • 093 208 86 21

Виберіть свою мову

Майстер-клас Новорічний Свічник.

Інформація

Прайс: 1300 грн
Вік: Від 6 рок.
Учасників: До 10 осіб
Більше інформації: Вартість для 2-10 осіб 1300 грн. Такий майстер клас підійде дітям віком від шести років, а також для компанії дорослих. У разі виходу майстра, але скасування класу дома, вихід оплачується майстру у вигляді вартості майстер класу вираховуючи вартість матеріалів.

Майстер-клас зі створення новорічного свічника у Києві – це майстер-клас для дітей та дорослих до Нового року та Різдва.

Замовлення творчого майстер класу "Новорічний свічник" (Київ) за телефонами:  +38 066 796 30 51   +38 093 208 86 21.

Свічка завжди була головним атрибутом новорічних свят. Свічку подарували, дарували з свічників, ставили на новорічний стіл. На ялинці завжди вогники схожі на маленькі свічки. Коріння цього йде далеко за старих часів, коли наші предки знали про те, що вогонь виганяє злих духів, очищає простір. Саме такі свята як Різдво, на якому не повинно бути злих духів, запалювали свічки.

Для виготовлення свічника ми використовуємо натуральні матеріали. Переважно це соснові гілки, шишки та інші прикраси. Обов'язково для такого свічника ми використовуємо серпантин, блискучі стрічки – новорічний атрибут для будь-якої прикраси. Для виготовлення такого свічника, як цей, ми використовуємо: картон як основа, парафінова свічка, соснові гілки та шишки, мішуру, блискітки, прикраси. Для скріплення всієї композиції використовуємо клейовий пістолет із силіконовими олівцями. Спочатку ми показуємо учасникам, як створити правильну форму основи, таку, щоб свічка могла змінюватися після згоряння, була стійка. Після створення основи ми приступаємо до виготовлення прикрас. Як і будь-який дизайнер, ми повинні навчитися робити дизайн свого свічника. Для цього ми елементи нашого декору викладаємо на свічник, таким чином розуміючи, що зайве, а що ні. Коли ми повністю готові, дизайном задоволені, клеїмо наші елементи на основу: починаємо з великих, закінчуючи дрібними. За бажання надаємо нашим шишкам і гілка іній – фарбуємо наші під свіжий нік у білий, сріблястий, або золотий колір. Прикрашаємо блискітками, і тільки після цього приймаємо прикраси дрібними деталями декору – серпантином, бантиками. Дуже важливо, щоб блискітки носилися тоді, коли фарба ще не висохла. Адже фарба є тим клеєм, на який клеїться блискітки. Прикрасив сам під свіжий нік, приймаємося до прикрасою свічок. До парафіну все дуже погано клеїться. Тому його ми можемо прикрасити лише за допомогою плавлення. Коли наша свічка готова, ми можемо закінчувати нашу виробу, вставивши свічку у свічник.

Такий захоплюючий майстер-клас ми можемо провести у невеликій компанії до 10 осіб. Для всього класу понад 15 осіб рекомендовано два майстри, тому що використовується гарячий пістолет, яким є шанс обпектися. Проводити такий майстер клас можна як удома, як і в класі, ресторані, кафе, дитячому клубі та офісі в Києві.

Ще майстер-класи