• 066 796 30 51
  • 093 208 86 21

Виберіть свою мову

Цукеркова ялинка. Майстер клас на новий рік.

Інформація

Прайс: 1800 грн
Вік: Від 6 рок.
Учасників: до 30 осіб
Більше інформації: Розрахований майстер клас для дітей на 2 – 10 осіб. Вартість для 2-10 осіб – 1800 грн. Тривалість 1 год. 20-30 осіб 3500. У разі скасування майстер класу у присутності майстра, оплата виїзду майстра здійснюється повністю, крім вартості матеріалу.

Виїзний сімейний новорічний майстер клас цукеркова ялинка – це творчий майстер клас для дітей та дорослих на Новий рік та Різдво у Києві.

Замовлення майстер класу "ялинка з цукерок" (Київ) за телефонами:  +38 066 796 30 51   +38 093 208 86 21.

Ялинка - найперший атрибут такого веселого свята як Новий рік та всі прилеглі до нього свята. На ялинку діти можуть вішати іграшки, подарунки та, звичайно ж, цукерки. Цього разу компанія "Профіпаті" пропонує до Вашої уваги новорічний творчий майстер клас зі створення цукеркової ялинки. Цей цікавий урок обов'язково сподобається дітям, тому що він зовсім не складний і обов'язково результат у них вийде абсолютно безпечним способом, і ще, тому що справу потрібно мати з улюбленими ласощами дітей - цукерками!

Цей цікавий урок можна провести в школі, в садочку та просто вдома. Створення ялинки швидке та абсолютно безпечне. Так як склеювання відбуваються завдяки двосторонньому скотчу і звичайному скотчу, що дозволяє не чекати, поки висохне клей і абсолютно не токсичне, і тим більше не гаряче, як наприклад клей пістолет. Дітки створять із паперу, цукерок, мішури та своєї фантазії ялинку, прикрашену цукерками – і це буде приголомшливий атрибут для прикраси новорічного столу чи кімнати. Звичайно ж така ялинка довго жити не зможе, тому що у дітей цукерки довго не живуть, але вони натомість дізнаються про те, як створювати такий сувенір і робитимуть такі сувеніри всім своїм рідним. Такий новорічний майстер клас на виїзд можна замовити на півтора уроки до школи, а також додому або в кафе чи ресторан. Він чудово впишеться на передноворічні заняття та ярмарки, просто затишні домашні посиденьки з гостями та на свята з Дідом Морозом. Замовити майстер клас на виїзд для дітей по рукоділлю зі створення ялинки з цукерок у Києві.

 

Ще майстер-класи