• 066 796 30 51
  • 093 208 86 21

Виберіть свою мову

Майстер клас у Києві Підкова на щастя.

Інформація

Прайс: 1300 грн
Вік: Від 6 рок.
Учасників: До 10 осіб
Більше інформації: Вартість майстер класу для групи до 10 осіб – 1300 грн. Вік учасників 6-50 років. У разі виходу майстра, але скасування класу дома, вихід оплачується майстру у вигляді вартості майстер класу вираховуючи вартість матеріалів.

Майстер клас для всіх вікових груп "Підкова на щастя" (Київ) - це творчий захід з етно мотивами дітям та дорослим на корпоратив.

Замовити майстри та Підкову на щастя можна додому за телефонами (Київ) за телефонами:  +38 066 796 30 51   +38 093 208 86 21.

Підкова завжди вважалася символом щастя. Знаходячи підкову, ти вже був щасливою людиною і міг її вішати на удачу над дверима. Компанія Профі Паті пропонує Вам виїзний майстер клас для дітей та дорослих зі створення своєї підкови на щастя. В основу береться дерев'яна підкова та дається воля фантазії. Це може бути малюнок акриловою фарбою, яку майстер приносить із собою та дає пензлики різних діаметрів. Також для прикраси є зерно, колосся, блискітки та елементи із солоного тіста на українську тематику: хатки, варенички. Підкову можна прикрасити у стилі Петриківського розпису, і тоді це буде чудовий подарунок для близьких. Хоча практика показує, що з таким предметом автор уже не хоче розлучатися. Всі матеріали майстер приносить із собою, що робить зручність цього уроку. Підкова розміром заввишки близько 15 сантиметрів.

Цей етнічний майстер клас на свято чи корпоратив можна замовити на виїзд до кафе, ресторану, просто додому, до школи та офісу до Києва.

Ще майстер-класи