• 066 796 30 51
  • 093 208 86 21

Виберіть свою мову

Майстер класи для дітей та дорослих з виготовлення виробів із фетру.

Інформація

Прайс: 1000 грн
Вік: Від 6 рок.
Учасників: до 10 осіб
Більше інформації: Розрахований майстер клас для дітей або дорослих на 2-10 осіб. Вартість 1000 грн. включаючи матеріал та виїзд майстра. Тривалість 2:00. Вік від 6 до 60 років. У разі виходу майстра, але скасування класу дома, вихід оплачується майстру у вигляді вартості майстер класу вираховуючи вартість матеріалів.

Изготовление изделий из фетра - это творческий развивающий мастер класс для детей и взрослых на праздник в Киеве.

Замовити майстри з виготовлення виробів із фетру за телефонами:  +38 066 796 30 51   +38 093 208 86 21.

Фетрові іграшки – дуже популярна та знайома тема серед мам та дітей. нерідко в магазинах зустрінеш сову з фетру, набір для мила з фетру, набори для шитий з фетру. Фетр – це дуже приємна для творчості тканина. Вона поєднує в собі відразу дві якості: тканини та папери. Саме це і робить її простою для творчості. Якщо навчати дитину шити, то краще починати цю справу з фетру. Ця тканина має таку жорсткість, що малюк не займатиметься тим, що збирати зім'яту тканину. Адже нешвидким ручкам дуже складно тримати тканину рівно. Також фетр не сипнеться, не розпалюється. Його просто вирізати – наче папір. На нашому майстер-класі дітки зможуть пофантазувати та пошити свою іграшку з фетру. Це може бути будь-що, адже у майстра є і шаблони та листи фетру для вільної творчості. А ще майстер має завжди і намистинки для очей, і навіть очі. Так що на виході у кожного учасника з'явиться своя симпатична іграшка. Ми рекомендуємо цей майстер-клас у Києві для різного віку:

  1. Від 6 років: створення магніту-метелика: провідний майстер класу для дітей заздалегідь готує лист яскравого фетру, шматочок рулонного магніту, кольорові намистини, стрічки, клей з блискітками та інші реквізити. Після проведення майстер класу на свято, дитина знайомиться з основами поєднання кольорів, компонування різних матеріалів та деталей, закріплює навичку вирізування, приклеювання, освоює прості шви, створює свого власного метелика, тренуючи творчу думку.
  2. Від 8-12 років: пошиття об'ємної іграшки. На фото представлений Капітошка – один із найулюбленіших мультперсонажів. Така іграшка стане чудовою окрасою дитячої кімнати, новорічної ялинки, автомобіля. Маленькі іграшки можуть використовуватись для брелків (дуже зручно для тих, хто не любить носити масивні речі). Після проведення дитячого майстер класу, дитина знайомиться з гаптуванням, складнішими варіантами компонування кольорів та підбору відповідного творчого реквізиту (намистинки, стрічки, паєтки, паперові та інші прикраси), закріплює навик вирізування, приклеювання. Також можна запропонувати цій віковій групі пошиття підставки під гарячу чашку, що стане чудовим доповненням "домашньої чайної церемонії".
  3. Для дорослих корисними можуть бути майстер-класи зі створення рамки для фотографії або ніжного ангела, які в залежності від свята декоруються тематично: взимку – це сніжинки, стеклярус, яскраві паєтки, навесні – квіти, різні стрічки, День Валентина – сердечки тощо.

Більш детально тематика та виріб для майстер-класу на виїзд можуть обговорюватися. Такий майстер клас краще замовляти для діток, які мають терпіння і посидючість, тому що практика показує, що шиття - справа для терплячих. Такий урок чудово пройде вдома, на природі, в ресторані, у школі та садочку.

 

Ще майстер-класи