• 066 796 30 51
  • 093 208 86 21

Виберіть свою мову

Виїзний майстер клас зі створення відеокліпу.

Інформація

Прайс: 2000 грн
Вік: Від 6 рок.
Учасників: до 10 осіб
Більше інформації: Майстер клас розрахований на 2-10 дітей чи 1-20 дорослих. Вартість 2000 грн. Тривалість близько 3 годин. Вік від 6 до 60 років. Якщо людей більше чи кліп під пісню замовника, вартість збільшується за рахунок збільшення часу та добавки апаратури. У разі виходу майстра, але скасування класу дома, вихід оплачується майстру у вигляді вартості майстер класу вираховуючи вартість матеріалів.

Майстер клас знімаємо відеокліп – це творчий розвиваючий майстер клас для дітей та дорослих на свято у Києві.

Замовити майстер клас зі створення відеокліпу можна за телефонами:  +38 066 796 30 51   +38 093 208 86 21.

Це абсолютно новий у своєму роді майстер клас на свято у Києві. Він розрахований як для дітей, так і для дорослих. Обидві публіки люблять гарне відео за їх участю. Найбільше такий виїзний майстер клас підійде танцювальним чи співочим колективам, для яких цей майстер клас стане корисним тим, що залишиться не лише пам'ять, а й кліп. А проводить його справжній режисер.

Сам процес проходить в такий спосіб. До нього, в ідеалі, потрібно підготуватися не лише майстру, а й учасникам – виглядати красиво чи мати із собою вбрання на вибір. Наш майстер-режисер має величезний досвід не лише зйомок, а й зйомок з дітьми та непрофесійними акторами. Тому як локалізувати процес і не знімати нічого зайвого, а одразу корисні кадри він знає. Учасники обирають пісню для зйомок кліпу. Далі разом обговорюємо сюжет. У процесі обговорення режисер пояснює учасникам, що таке плановість та важливість розкадрування для кліпу чи фільму. Вибирають та затверджують образи, точки зйомок. Далі йдуть самі зйомки з дублями або без (залежно від талантів та взаєморозуміння).

А далі цікавий процес – монтаж. Це – фінальний етап. Тут майстер-режисер показує нескладну, але функціональну програму для монтажу, учасники намагаються з нею працювати по черзі. Якщо учасники дорослі, то вони, напевно, освоять і цей процес до кінця, а якщо це діти, то вони, напевно, можуть втомитися від такого довгого і насиченого уроку. На час закінчення монтажу вони можуть піти підкріпитись або просто відпочити. У фіналі головний герой свята отримує диск із кліпом, а бажаючі можуть отримати його на флешці.

 

Ще майстер-класи