• 066 796 30 51
  • 093 208 86 21

Виберіть свою мову

Майстер клас з розпису пряників на Новий Рік, Валентина, Великдень.

Інформація

Прайс: 1500 грн
Вік: Від 3 рок.
Учасників: до 30 осб
Більше інформації: Для 2-10 осіб. Вартість класу – 1500 грн. Кожен наступний пряник – 50 грн. У разі виходу майстра, але скасування класу дома, вихід оплачується майстру у вигляді вартості майстер класу з урахуванням вартості матеріалів.

Виїзний майстер клас з розпису пряників на Новий Рік, День Валентина, Великдень - це творчий майстер клас, що розвиває в Києві.

Замовити майстер клас на свято з розписування пряників імбирних (Київ) можна за телефонами:  +38 066 796 30 51   +38 093 208 86 21.

Те, що діти люблять насолоди - ні для кого не секрет. Ще не зустрічалася дитина, яка не любить прянички. А якщо цей пряник ще красиво прикрашений, то він для малюка втричі смачніший! Ось для таких любителів пряників і розрахований виїзний майстер-клас на свято за розписом імбирних пряників. Цей майстер-клас ідеально підходить на Новий Рік. Це і розвага, і можна покласти батькам чи собі подарунок під ялинку у вигляді солодкого гарного пряничка!

Діти обирають готовий пряник тієї форми, який йому найбільше сподобається і починає творити на ньому смачну красу. Адже пряник був простою безликою чоловічкою, квіточкою або серцем. А тепер він буде розписаний за всіма канонами, які приймає дитина. Замість фарб дитина отримує солодку цукрову глазур, схожу на пасту, яку можна ще й поваріювати у кольоровій гамі. Солодкі бусинки та присипки – улюблена прикраса дітей – все це доступно дітям на майстер класі з розпису пряників. Дітям майстер показує, як можна малювати точково, візерунками, квітами та зірками – залежно від віку та вміння дітей.

Це заняття підходить і для дорослої аудиторії. Для дорослих часто нічого й розповідати не потрібно – вони й самі можуть вигадати не гірше за майстра. У результаті виходить не серце, квіточка, чоловічок, а цілий витвір мистецтва. Пряники виходять до того казковими, що діти не хочуть їх їсти, а дорослі відразу фотографують і відправляють в інстаграм, щоб не зіпсувати це диво до того, як його побачать. Замовте виїзний майстер клас для дітей та дорослих за розписом імбирних пряників на будь-яке свято або на Новий Рік, і Ваші ласуни будуть у захваті.

Ще майстер-класи