• 066 796 30 51
  • 093 208 86 21

Виберіть свою мову

Майстер класи на день Валентина виготовлення магнітів сердечок.

Інформація

Прайс: 1100 грн
Вік: Від 6 рок.
Учасників: до 10 осіб
Більше інформації: Розрахований майстер клас на 2-10 осіб. Вартість 1100 грн. із матеріалами. Для 11-19 осіб 1600 грн. Для 20-30 осіб 2500 грн. Тривалість 2-2,5 години. У разі виходу майстра, але скасування класу дома, вихід оплачується майстру у вигляді вартості майстер класу вираховуючи вартість матеріалів.

Виготовлення магнітів – сердечок на день Св. Валентина – це творчий розвиваючий майстер клас для дітей на свято у Києві.

Замовити майстри на виїзд з виготовлення магнітиків на день Валентина - сердечок по телефонам:  +38 066 796 30 51   +38 093 208 86 21.

Магнітик - це найуніверсальніший маленький подаруночок на всі випадки життя. А магніт у формі серця, та ще й розмальований власноруч - подарунок подвійно приємний. Цей майстер клас для дітей на свято у Києві присвячений саме такому подаруночку. Що використовується для такого дитячого майстер класу додому: дерев'яні заготовки-серця розміром з дитячу долоню, акрилові фарби, нарізаний на шматочки рулонний магніт і клей, щоб магніт тримався. Малювати люблять майже всі діти, але подарунки-малюнки не всі вміщуються у квартирах. Зате магніт багато місця не займає і тому подарунковий магніт завжди висить на увазі і радує не тільки того, хто його отримав, а й того, хто його дарував. Такий магнітик не залишає фарби на руках, як це роблять вироби, пофарбовані гуашшю. Він виглядає досить солідно і при цьому зовсім не схожим ні на що, тому що він зроблений юним художником, який має свій дитячий почерк. З дітьми працюють майстри-художники. Залежно від майстра техніки нанесення фарб пропонуються різні: точкові, змішані і, звичайно ж, для найменших - вільне нанесення.

Спочатку на основу - серце дитини приклеюють магнітик, а далі основна частина - робота з фарбами, нанесення свого авторського малюнка. Далі магнітики залишаються висихати хвилин на 20 та вуаля! Тепер на дошці чи холодильнику буде новий гарний маленький магнітик, який показуватиме велике кохання дитини.

 

Ще майстер-класи