• 066 796 30 51
  • 093 208 86 21

Виберіть свою мову

Майстер класи для дітей фокуси у Києві

Інформація

Прайс: 1300 грн
Вік: Від 8 лет.
Учасників: до 10 осіб
Більше інформації: Розрахований майстер клас на 2-10 осіб. Вартість майстер-класу 1300 гривень. Тривалість 1 год. За цей час діти навчаються 3-5 фокусів залежно від здібностей та кількості дітей. У разі виходу майстра, але скасування класу дома, вихід оплачується майстру у вигляді вартості майстер класу вираховуючи вартість матеріалів.

Майстер класи для дітей фокуси (Київ) – це розвиваючий майстер клас для дітей на свято. Вік дітей на майстер клас з фокусів

Замовлення аніматора фокусника додому (Київ) за телефонами:  +38 066 796 30 51   +38 093 208 86 21.

Фокусник на дитячому святі – завжди радість. Тому що людина така влаштована, що дуже любить таємниці та загадки. А фокусник – це завжди таємниці та загадки, спритність рук та ніякого шахрайства. Коли дітки маленькі, вони щиро вірять у чаклунства фокусника і нескінченно здивовані кожному його трюку. Але щойно діти підростають, їх вже здивувати складніше. Вони розуміють, що фокуси зовсім не чаклунство, а десь є їх розгадка, і завжди намагаються бути більш уважними, помічати всі секретні рухи спритника і намагаються побачити всі пристосування, якими робиться фокус.

Виступ фокусника у таких випадках стає змаганням із дітьми: хто кого. Хто спритніше чи уважніше когось перехитрить. Найчастіше перемагає фокусник, але діти також бувають переможцями. Такий інтерес до загадок фокусника і виявив новий майстер клас для дітей з цієї майстерності. Фокусник показує дітям і навчає їх нескладним фокусам із предметами, які звичні у побуті: мотузочки, монетки, хустки. Багатьом відомо, що у продажу є набори фокусника, вони невдалі в тому, що закладені в них предмети не побутові. Цей набір призначений для домашнього театру. Діти, отримуючи такий набір, буває не користуються ним, терпіння та посидючості вистачає не всім.

Весь секрет у живому спілкуванні. Фокусник не тільки розповість живо, як зробити фокус, але й продемонструє і скоригує, якщо дитина неправильно зрозуміла. Він як справжній вчитель чаклунства навчить новій справі, розповість секрети чаклунства і поділиться тим, скільки часу він витрачає на новий трюк. Найчастіше дітей дивує не сам фокус, а те, що він відпрацьовується фокусником перед дзеркалом тижнем, а часом і місяцями. Це не може не викликати в дітей віком щирої поваги. По закінченню дитячого майстер класу, діти підуть, вміючи трохи більше, а найголовніше, тепер вони можуть дивувати своїх друзів і однокласників новими дивовижними трюками. А якщо це дитячий день народження, то всі гості іменинника після того, як Ви запросите додому чи до школи, кафе у Києві дитячого майстра – фокусника, підуть додому з яскравими враженнями!

 

Ще майстер-класи