• 066 796 30 51
  • 093 208 86 21

Виберіть свою мову

Майстер клас для дітей зі створення мультфільму

Інформація

Прайс: 1800 грн
Вік: Від 6 рок.
Учасників: до 30 осіб
Більше інформації: На 2-10 осіб. Вартість 1800 грн. Для цілого класу вартість 2500 грн. Тривалість 1,5-2 години. У разі виходу майстра, але скасування класу дома, вихід оплачується майстру у вигляді вартості майстер класу вираховуючи вартість матеріалів.

Майстер класи для дітей зі створення мультфільмів (Київ) – це творчий розвиваючий майстер клас для дітей на свято.

Замовити майстри мультиплікації додому за телефонами:  +38 066 796 30 51   +38 093 208 86 21.

Такий дитячий майстер клас на свято на виїзд буде цікавим не лише найменшим дітям, а й підліткам. Оскільки він включає у собі як творчу частину, а й суто технічну, що з комп'ютером. Діти зможуть глибше поринути у такий процес, як створення справжньої пластилінової мультиплікації. Майстер не лише навчить робити дітей мультфільм, а й розкаже нелегкий процес створення діснеївських мультфільмів, їхні витрати та творчі групи. Таким чином майстер готує дітей до того, що створення мультика справа не іграшкова, а серйозна, трудомістка і довга. На такий процес необхідне терпіння і найголовніше – фантазія. Першим у майстер класі є вигадування сюжету максимально адаптованого під уміння дітей.

Наш майстер вже кілька років викладає анімацію у дітей і підштовхнути на сюжет дитини не важко. Далі творчий процес розбивається на справжнісіньку команду аніматорів. Саме аніматорів – так називається професія мультиплікаторів, а не "тих, хто дітей розважає". У цій команді, як і у справжньому колективі мультиплікаторів, кожен займається своєю роботою, своїм персонажем. Потім на заздалегідь підготовлених фонах починається зйомка мультфільму. У цій зйомці обов'язково всі по черзі встигають виконати функцію режисера-аніматора та оператора-постановника. У результаті виходить напівхвилинний, а якщо пощастить і хвилинний мультфільм. Під час невеликої зміни майстер готує мультик, а далі йде процес підбору музичного оформлення. І вуа-ля! Мультфільм готовий до перегляду.

У тирах обов'язково є вся команда, хто прийшов у гості цього дня. Кожен вдома може показати плід командної праці, але найголовніше, кожен став більше розуміти, як складно дається кожна хвилина мультфільму, побаченого по телевізору чи кінотеатрі.

Цей майстер-клас для дітей на свято або день народження можна провести у Вас вдома, в кафе, школі, дитячому садку. Після завершення майстер класу – всім дітям лунає по диску з мультфільмом їхнього власного виробництва!

 

Ще майстер-класи