• 066 796 30 51
  • 093 208 86 21

Виберіть свою мову

Майстер клас для дітей з миловаріння (Київ)

Інформація

Прайс: 1600 грн
Вік: Від 6 лет.
Учасників: до 30 осіб
Більше інформації: На 2 – 10 осіб вартість 1600 грн з урахуванням усіх матеріалів. Для кіл-ва людина від 20 чол. вартість 2200 грн. Тривалість 2-2,5 години. У разі виходу майстра, але скасування класу дома, вихід оплачується майстру у вигляді вартості майстер класу вираховуючи вартість матеріалів.

Виготовлення мила або миловарні – це творчий розвиваючий майстер клас на свято.

Замовити майстри з виготовлення мила за телефонами:  +38 066 796 30 51   +38 093 208 86 21.

Майстер клас для дітей (Київ) на свято з миловаріння – це райський захід любителям мила як для дітей, так і для дорослих. Якщо майстерклас запрошують на дитячий день народження, то після закінчення його вже не зрозумієш, хто робить – матусі чи діти. Тому що у мам, які побачили цей процес, спалахують очі і відразу працює фантазія і річками течуть ідеї для мила. Діти кожен готовий шматочок мила біжать дарувати мамам, і це дуже зворушливо. Миловаріння хоч і складний процес з використанням рослинних твердих масел і досить отруйного для дихання лугу, майстром миловаріння спрощено під святковий майстер клас і мило твориться з високоякісної англійської мильної основи, доступної кожному, щоб свято не перетворювався на хімічний кабінет.

Сам дитячий майстер-клас розрахований на 10 дітей або 12-13 дорослих, він може проводитися як вдома, так і в будь-якому закладі: клуб, ресторан, школа, кафе. Все це завдяки мобільності майстра. Спершу на майстер класі можна почути вступне слово про мило, видаються інгредієнти, а потім ми приступаємо до приготування самого мила. Одночасно задіяно до чотирьох дітей поперемінно: одні займаються підготовкою різних мильних основ, ще двоє варять мило на водяній бані на переносній двокомфорочній пічці. Процес акуратний і до нього кожен ставиться дуже уважно: діти розуміють відповідальність і одночасно захоплення від того, що вони мають справу з температурою. Майстер у цей момент також максимально уважний, адже діти та температура – небезпечне поєднання.

Інгредієнти, які додають у мило є і повністю натуральні, починаючи від добавки меду, цедри, солі, закінчуючи ефірними маслами, а також харчові добавки, такі як барвники та ароматизатори. У процесі миловаріння використовуються силіконові форми, виходить у результаті мило, яке часом модно сплутати з тістечком і діти часто жартома погрожують його з'їсти. Звичайно трапляються і помилки при миловарінні, мило може вийти не тій консистенції, але майстер допомагає поправити все. І кожен забирає з собою шматочок мила свого виробництва і багаж нових знань про той звичайний предмет, яким вони вмивалися.

 

Ще майстер-класи