• 066 796 30 51
  • 093 208 86 21

Виберіть свою мову

Майстер клас для дорослих – створення ловця снів.

Інформація

Прайс: 1200 грн
Вік: Від 6 рок.
Учасників: до 10 осіб
Більше інформації: На 2 – 10 осіб вартість 1200 грн з урахуванням усіх матеріалів. Тривалість 2-3 години. У разі виходу майстра, але скасування класу дома, вихід оплачується майстру у вигляді вартості майстер класу вираховуючи вартість матеріалів.

Плетіння оберегу для будинку ловець снів – це творчий майстер клас з елементами арт-терапії.

Замовити майстри з виготовлення ловця снів за телефонами:  +38 066 796 30 51   +38 093 208 86 21.

Для тих, хто захоплюється міфами та культурою індіанців, хто любить індіанські аксесуари та прикраси, такий дитячий майстер клас буде знахідкою. Ловець снів це древній індіанський амулет, який у перекладі означає неживу форму павука. У різних легендах про ловців снів у різних племен і народів індіанців існує різні походження та трактування такого амулету, але у них загальна основа: те, що ловець снів пліток на вербовій лозі павуком і обов'язково має пташине пір'я, а служить він для того, щоб ловити погані сни чи думки вночі. Такі сни заплутуються в ловці подібно до павутини, а з першими променями сонця розчиняються. Зате добрі сни та думки проникають до людини через отвір у середині. Ще кожен елемент у різних народах має своє, але схоже філософське значення.

На майстер класі для дітей або дорослих Ви дізнаєтесь про походження ловця снів, познайомитеся зі способами їхнього плетіння, спробуєте під чуйним керівництвом майстра самостійно виконати такий талісман. Як і слід, ловця снів Ви зробите з вербової лози та ниток, а як прикрасу буде додано пір'я птахів. Такий дивовижний атрибут можна повісити біля свого ліжка, як це зазначено в легенді. А можна повісити над ліжком дитини чи дорослої для залучення солодких снів. Такий талісман буде чудовим подарунком для рідних та близьких. А майстер-клас залишиться яскравим пам'ятним моментом. Замовте дорослий чи дитячий майстер клас на свято (Київ) з виїздом додому, кафе, школу, дитячий садок – і Ваш день народження буде незабутнім!

 

Ще майстер-класи