• 066 796 30 51
  • 093 208 86 21

Виберіть свою мову

Виїздний майстер клас з плетіння мандал.

Інформація

Прайс: 1300 грн
Вік: Від 6 рок.
Учасників: до 10 осіб
Більше інформації: На 2 – 10 осіб вартість 1300 грн. з урахуванням усіх матеріалів. Тривалість 1-1.5 годин. Для 11-20 осіб – 2000 грн. У разі виходу майстра, але скасування класу дома, вихід оплачується майстру у вигляді вартості майстер класу вираховуючи вартість матеріалів.

Плетіння оберега мандали – це творчий майстер клас із елементами арт-терапії.

Замовити майстри з виготовлення мандал за телефонами:  +38 066 796 30 51   +38 093 208 86 21.

Мандала - це запозичене у буддизму сакральне зображення, яке виконується у вигляді кола, що таким чином означає кругообіг життя. Мандвлою висловлюють світовідчуття її творці. Автори мандал виробляють їх фарбами, природними матеріалами у тому, щоб, повісивши її, наприклад, вдома чи робочому місці, гармонізувати обстановку чи обставина, ставлення гармонізацію якої було створено мандала.!

Ми пропонуємо майстер клас із плетіння мандал з ниток. Такі мандали плели ще індіанці, це був як ритуал, і вони вкладали в це сакральний зміст. На майстер класі ж немає мети вкладати сенс у кожну мандалу, але безглуздим процес все ж таки не залишається. Діти та дорослі не просто вчаться плести складну за будовою прикрасу, вони перш за все займаються творчістю.

Через це творчість спливають різні риси характеру кожного плетучого. Нерідко в мандалах можна зустріти чорні нитки або переважно червоний колір. Людина вибирає нитки, підсвідомо бажаючи сказати цим щось. Не складно здогадатися, що наявність великої кількості чорного говорить про похмурі думки плетучого. Кожен колір говорить про різні прояви підсвідомості людини. У людини зі "світлим" життям виходить "сонячна" мандала. Плетіння як процес схожий з медитацією чи внутрішньою молитвою. Людина хіба що " виплітає " свої погані думки, в такий спосіб очищаючи себе. Сама мандала пасе на дерев'яних паличках за допомогою різнокольорових ниток різної фактури. Різниця складу ниток створює різні "мандальні" експерименти та ефекти. Самі варіанти намотування ниток немає кордонів. Кількість паличок може змінюватися, від чого форма мандали також зміниться. Але в будь-якому випадку на завершення майстер класу для дітей та дорослих з плетіння мандал, виходить гарна різнокольорова сніжинка, яка радуватиме око у вас в інтер'єрі.

 

Ще майстер-класи