• 066 796 30 51
  • 093 208 86 21

Виберіть свою мову

Майстер клас на дитяче свято - солодка вата.

Інформація

Прайс: 1300 грн
Вік: 6 - 9 рок.
Учасників: до 20 осіб
Більше інформації: На 2 – 10 осіб вартість 1300 грн. з урахуванням усіх матеріалів. Тривалість 1-1.5 годин. Для 11-20 осіб – 2000 грн. У разі виходу майстра, але скасування класу дома, вихід оплачується майстру у вигляді вартості майстер класу вираховуючи вартість матеріалів.

Виготовлення солодкої вати – це найсмачніший майстер клас для дітей на свято у Києві.

Замовити майстра для дітей з виготовлення солодкої вати можна за телефонами:  +38 066 796 30 51   +38 093 208 86 21.

Дитячий майстер-клас з виготовлення солодкої вати - ідеальне доповнення будь-якого дитячого свята або дня народження. Іноді здається, що робити вату - справжня дрібниця! Але на ділі, отримавши можливість зробити вату самому, залишаєшся зовсім незадоволеним результатом. А справа все у деяких секретах. Рідко зустрічаються діти, які не люблять солодощів і тим паче солодку вату. Від таких ласощів не може відмовитися жодна дитина, та й дорослі особливо не протестують, знаючи, що в таку насолоду консервантів не покладеш. І правда!

Солодка вата робиться з одного цукру і є насправді павутиною з розплавленого цукру. І напевно ніхто не знає, що є любителі виготовляти вату різних форм, кольорів, розмірів. Справжні любителі створити це солодке диво роблять його у вигляді квітів, тварин, планет. Але навчитися такій майстерності потрібно маючи величезний терпець, бажання і, звичайно ж, апарат для виготовлення вати.

На святковому майстер-класі для дітей з виготовлення солодкої вати ви навчитеся основним азам її приготування, дізнаєтеся, як готувати різнокольоровий цукор для цього ласощів, щоб отримувати вату різних кольорів, дізнаєтеся про різновиди машин для вати та секрети її форм. У результаті кожна дитина отримає солодку вату власного приготування, дізнається, що зробити її може не кожен з першого разу, і тепер вона дивитиметься на солодку вату зовсім іншими очима.

 

Ще майстер-класи