• 066 796 30 51
  • 093 208 86 21

Виберіть свою мову

Майстер клас на любе свято - листівка.

Інформація

Прайс: 1300 грн
Вік: 6 - 9 рок.
Учасників: до 20 осіб
Більше інформації: На 2 – 10 осіб вартість 1300 грн. з урахуванням усіх матеріалів. Тривалість 1-1.5 годин. Для 11-20 осіб – 2000 грн. У разі виходу майстра, але скасування класу дома, вихід оплачується майстру у вигляді вартості майстер класу вираховуючи вартість матеріалів.

Створення листівок - це найкращий майстер клас у Києві для великої кількості дітей від 6 років.

Заказати майстра по святковим листівкам можна по телефонам:  +38 066 796 30 51   +38 093 208 86 21.

Листівка це атрибут кожного свята, чи це новий рік, день народження, 8 березня, день Валентина чи інші свята. У кожному великому маркеті можна купити листівку на будь-який смак. І ось відносно нещодавно на прилавках з'явилися непрості поліграфічні листівки, а дизайнерські витвори мистецтва, виконані з використанням намистин, паєток, стрічок та інших канцелярських прикрас. Такі листівки набули популярності не лише завдяки особливості та красі, а й новизні. Їх можна помацати руками, відчути рельєф та навіть прикрасити куточок на столі.

Наші майстри на дитячому майстер-класі в Києві займаються створенням листівок на 8 березня за допомогою поєднання кількох технік - аплікації, нанесення фарб, квілінг, прикраса намистинами та паєтками. Зі звичайного шматка картону за допомогою наших майстрів ви можете перетворити на чудову картинку, яку радий буде отримати в подарунок кожна людина. Особливо діти люблять дарувати подарунки. Вони знають, що найприємніше дорослим отримувати подарунок, зроблений руками діток, тим більше, якщо цей подарунок ще й так виконаний чарівно. Тому в кінці майстер класу для дітей кожна дитина матиме те, що може подарувати мамі на свято 8 березня або день Валентина.

 

Ще майстер-класи